UA
RU

ARTWINERY презентує нове Prosecco Vittorio в Україні

Редагувати переклад
Лідер України у категорії ігристих вин компанія ARTWINERY анонсує вихід на ринок власної імпортної новинки - Prosecco Vittorio.

ARTWINERY презентує нове Prosecco Vittorio в Україні-Фото 1

Vittorio створено в Італії із класичного для Prosecco винограду сортів Глера і Піно Нуар одного року врожаю. Торгова марка буде представлена ​​двома видами Vittorio Prosecco DOC Extra Dry та Vittorio Prosecco DOC Rosé Extra Dry.

«Prosecco — перспективна категорія винного ринку сьогодні, що постійно зростає. На наш замовлення Vittorio було створено найкращими італійськими виноробами. Адже, виходячи на ринок під ім'ям Artwinery, продукт не повинен поступатися якістю наших ігристих вин», — прокоментував генеральний директор компанії Ігор Толкачов. Крім того, у міжнародній винній спільноті 2021 року називають роком Prosecco Rose. Тому компанія Artwinery, як лідер ринку, не могла не розширити портфель брендів одним із найулюбленіших напоїв українців», — додавши він.

Vittorio - це витончене легке ігристе з неймовірним ароматом. Воно ідеальне як для освіжаючого аперитиву, так і в якості універсального супроводу до страв, тим паче напередодні літнього сезону.

Читай також: Історія з подіуму: 11 трендів у макіяжі сезону «весна-літо» 2021 року

«Ми дуже ретельно підходимо до вивчення сучасних ринкових трендів і переваг споживача при формуванні нашого портфеля. В останні роки просекко демонструє значне зростання. Тому ми об'єднали моду як на просічки, так і на трояндах, які також у останні роки все більше і більше завойовують любов споживачів», — прокоментувала Надія Швець, директор з маркетингу Artwinery.

У Artwinery впевнені в успіху Vittorio, що відкриває сезон новинок компанії. Так, незабаром ринок України побачить цілу серію нових як імпортних, так і власних брендів. Vittorio вже доступне для продажу у власному інтернет магазині виробника: https://artwinery.com.ua/

 

Статті на тему