UA
RU

Аукціон Christie's хоче зібрати 1 мільйон доларів для підтримки України

Редагувати переклад

Ці гроші планують перерахувати до фонду збереження культурного наследия.

Підтримка йде звідусіль, тому аукціонний дім Christie's вирішив зібрати якомога більше коштів в ідеалі 1 мільйон доларів, щоб відправити на підтримку української культури.

Аукціон Christie's хоче зібрати 1 мільйон доларів для підтримки України-Фото 1

"Дафніс і Хлоя", Теофіл Фраєрман/Фото: Christie's Images Limited 2022

З 25 квітня Christie's запустив серію благодійних торгів, на яких буде виставлено 86 картин та малюнків українських авангардистів, а також 10 модерністів. На аукціоні можна побачити роботи Теофілі Фраєрман, Амшея Нюренберга, Олександра Екстер та Олександра Богомазова. Також на Christie's можна буде купити роботи сучасних фотографів та відеографів.

Організатори планують зібрати один мільйон доларів, який після перерахують у Всесвітній фонд пам'ятників, організації “лікарі без меж”, а також організації CORE, засновану Шоном Пенном.

За даними ЮНЕСКО, з моменту вторгнення було зруйновано близько 53 історичних об'єктів, включаючи музеї, монастирі, пам'ятки та історичні центри. Тому ми використовуємо багатосторонній підхід. Ми підтримуємо гуманітарну допомогу, але й підтримуємо збереження культури. Як аукціонний дім, ми використовуємо нашу платформу в позитивному ключі,

– каже Соня Беккерман, заступниця голови правління Christie's.

Читайте також: У Таллінні стартує VІІІ Міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics

Аукціон проходитиме до 5 травня і приєднати до торгів можна буде навіть онлайн. Соня Беккерман запевнила, що залучити покупців зі всього світу, аби зібрати більше коштів. Нагадаємо, що аукціонний будинок Christie's запретив брати участь у торгах клієнтів з Росії та Білорусі.

Статті на тему