UA
RU

Balenciaga Music запустили проєкт з Анджело Бадаламенті: це — данина пам’яті композитора

Редагувати переклад

Balenciaga Music запустили проєкт з покійним американським композитором та аранжувальником Анджело Бадаламенті. 

Balenciaga Music запустили проект з Анджело Бадаламенті: це дань пам'яті композитора-Фото 1

Французький Модний дім Balenciaga продовжує напрямок Balenciaga Music і запускає новий проєкт з американським композитором та аранжувальником Анджело Бадаламенті. Проєкт розпочався в травні 2020 року. А в грудні 2022-го композитора не стало. У Balenciaga вирішили віддати данину пам’яті. На честь Бадаламенті закінчили почате в партнерстві з його альма-матер — Манхеттенською музичною школою — і донькою — Даніель Бадаламенті.

Анджело Бадаламенті — композитор і аранжувальник, відомий своєю музикою до фільмів. Він тісно співпрацював з режисером Девідом Лінчем. А за саунтрек до «Твін Піксу» отримав Grammy. Для музичної серії Balenciaga Music Бадаламенті відібрав свій плейлист. Наразі його можна послухати або завантажити на сайті Модного дому. 

Balenciaga Music запустили проект з Анджело Бадаламенті: це дань пам'яті композитора-Фото 2

Друга частина проєкту — співпраця з Манхеттенською музичною школою, де Бадаламенті отримав ступінь бакалавра та магістра. Разом вони створять спеціальний майстер-клас по написанню музичних творів. Balenciaga стане спонсором майстер-класу. Тож студенти музичної школи зможуть відвідувати його безкоштовно.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Balenciaga

Читайте також: ЯКІ САУНДТРЕКИ З КІНО ВИ БЕЗЛІЧ РАЗІВ ПОСТАВИЛИ НА ПОВТОР

Статті на тему