UA
  RU

  Bazhana представила патріотичну пісню «Ти моя сила»

  Редагувати переклад

  Під час героїчної захисту України від країни-агресорки росії музыканты, автори пісень, виконавці тримають культурний фронт, записуючи нові пісні.


  Більшість композицій, які зараз презентують українські артисти, розповідають про події в Україні, звеличують мужність і силу нації, чоловіків, жінок — усіх українців.

  Bazhana представила патріотичну пісню «Ти моя сила»-Фото 1


  Автор пісень Bazhana (Ольга Животкова) розповідає, що на початку війни було важко писати, а потім пісні стали не просто власним емоційним спасінням, а силою, що може допомогти людям не падати духом, вірити у майбутнє та у найближчу победу.

  Першу пісню «Ти моя сила» Bazhana записала та випустила відео з кадрами реально прожитого життя. Дні у бомбосховищах, кадри зруйнованих будинків у містах Київщини, кадри прощання чоловіків з коханими та дітьми. Герої відео стали реальними, не вигаданими, без прикрас, з цінними та складними собственными історіями «нового» життя.

  Кожен автор зрозуміє, створюючи пісню під час війни, як складно налаштуватися на щось, крім лірики. Наразі авторка співпрацює з великими українськими артистами, переважно жінками, що підтримують український народ. Наталія Могилевська, Світлана Лобода скоро презентують пісні авторки. Також велику співпрацю намічено з українською співачкою Мікою Ньютон, що давно проживає в США та не просто болить за рідний народ, а й допомагає біженцям та переселенцям з Батьківщини.


  Читайте також: Дженніфер Лопес візьме участь у благодійному концерті, присвяченому українським біженцям

  Співачка та авторка пісень Ольга Животкова (Bazhana) — одна з найзатребуваніших сонграйтерів на музичному ринку України її пісні співають Оля Полякова, Ірина Білик, Міка Ньютон, Пара Нормальних, Катерина Бужинська, Аліна Гросу та багато інших. Авторка пишеться, що наприкінці серпня написала гімн Краматорську, присвячений 153-му дню заснування міста і вірить, що незабаром у всіх містах України запанує мир та тиша.  Статті на тему