UA
  RU

  BBC представив топ-100 найкращих серіалів сучасності

  Редагувати переклад
  Було опитано 203 представники з 43 країн світу.
  

  Після надзвичайної популярності корейської «Ігри в кальмара» нам самим захотілося дізнатися, які серіали 21 століття варті уваги. Але BBC випередили наші думки та провели опитування по всьому світу, щоб дізнатися, які серіали по праву можна назвати найкращими.


   

  Організація поцікавилася думкою 203 респондентів із 43 країн та визначила топ-100 найкращих серіалів. Повний перелік опубліковано на сайті видання, а ми коротко пройдемося по головним пунктам.


  Перше місце у цьому рейтингу посіла робота «Прослуховування» від НВО, яке транслювалося на екранах з 2002 до 2008 року. Це драматична історія про поліцейських із Балтімора. Друге місце у цьому списку посів серіал «Божевільні», всі його сім сезонів показували на телеканалі АМС. У ньому також драматичний сюжет, який отримав чотири премії Emmy.

  На третьому місці розташувався "На всі тяжкі" - його визнали вдалою американською багатосерійною картиною, від якої в захваті як глядачі, так і кінокритики.

  Читайте також: Обов'язкова програма: 6 причин, чому варто подивитися «Гру в кальмара»  Четверту позицію зайняв серіал "Дрянь", знятий сценаристкою та актрисою Фібі Уоллер-Брідж. До десятки також увійшли “Гра престолів”, “Залишені”, “Офіс” та “Конфітники”.

   


  Статті на тему