UA
RU

Белла Хадід пояснила, чому їй довелося відмовитись від алкоголю 

Редагувати переклад

Не всім однаково легко контролювати себе може сп'яніння. 

Модель зі світовою популярністю вирішила розпочати 2022 рік з нових звершень. Так, уперше для себе Белла Хадід наважилася прожити цілий місяць без алкоголю. 

Белла Хадід пояснила, чому їй довелося відмовитися від алкоголю.

В останньому інтерв'ю для InStyle модель та інфлюєнсер пояснила, що їй стало набагато складніше вживати спиртні напої після того, як її лікар (і медичний радник власного бренду дівчини Кінова Ейфорія) предметно показав їй, як виглядає мозок після вживання парочки коктейлів. 

“Я вже точно відпила своє. Я любила алкоголь, і все дійшло до краю, коли я почала відмовлятися від вечірок, бо відчувала, що не зможу контролювати себе”, — розповіла Хадід, яка вирішила відмовитися від алкоголю 6 місяців тому. 

У вересні модель стала співвласником бренду безалкогольних напоїв для дорослих, які обіцяють ейфоричний настрій. Саме ці коктейлі допомогли дівчині впоратися з відчуттям постійної тривоги, вигоряннями на роботі, вічними подорожами та деякими наслідками хвороби Лайма. 

Читай також: Ін'єкції краси VS Апаратна косметологія: що краще?

“Я не відчуваю потреби пити алкоголь, тому що я знаю, як він вплине на мене о третій ранку, коли я прокинуся в страшній тривозі, і думатиму про те, що сказала одного разу, п'ять років тому, коли закінчила старшу школу. У алкоголю є ефект, що ніколи не зникає, який тільки посилює біль і стрес після кількох напоїв”, — зазначила Хадід.

Белла Хадід пояснила, чому їй довелося відмовитися від алкоголю.

Модель не вперше відверто розповідає про своє ментальне здоров'я. Наприклад, у листопаді в соціальних мережах Хадід опублікувала фото себе ридаючою.  

Соціальні медіа нереальні. Нехай про це пам'ятають усі, хто страждають”, – загадково написала дівчина, а потім продовжила: “Іноді все, що потрібно – почути, що ти не самотній. Я вам говорю, що ви не самотні. Я люблю, бачу та чую вас. Самодопомога та психічні захворювання/хімічний дисбаланс не є лінійними, і це майже схоже на плавні американські гірки з перешкодами. З боку в бік, вгору і вниз…Але я хочу, щоб ви знали, що завжди є світло в кінці тунелю, і американські гірки завжди зупиняються у певний момент”.

Белла Хадід пояснила, чому їй довелося відмовитися від алкоголю.

Модель раніше була заарештована та звинувачена у водінні у нетверезому вигляді у 2014 році, за що їй дали шість місяців умовно, 25 годин громадських робіт та 20 годин відвідування зборів анонімних алкоголіків. Водійські права не були доступні для Хадід протягом року.  

Статті на тему