Безкоштовне навчання з маркетингу, бізнесу та digital-професій для українців

Редагувати переклад

Genius Space (ex-GeniusMarketing) – один із лідерів на ринку української онлайн-освіти. Знання, які надає компанія, використовують 407 974 особи у 92 країнах. Платне навчання пройшли 102512 чоловік.

На сьогодні Genius Space надає платне та безкоштовне навчання у таких категоріях:

 • Маркетинг
 • Управління
 • Дизайн
 • Бізнес
 • IT

Є профільні курси для чинних фахівців та підприємців. Також є навчальні програми для новачків. Наприклад, кожна людина може прийти з нульовим рівнем знань та за 60-90 днів освоїти нову віддалену професію із рівнем зарплати від 40 000 грн на місяць.

Як з’явилася Genius Space

Засновник компанії – Олесь Тимофєєв – київський підприємець, який створив власний проєкт GeniusMarketing у 2013 році.

Олесь – виходець із класичного товарного бізнесу. З 19 років він займався косметикою та дійшов до створення власних офлайн- та онлайн-магазинів. При цьому інтернет-просування завжди цікавило бізнесмена більше. За 4 роки Тимофєєв значно покращив свої навички digital-маркетингу, щорічно витрачаючи десятки тисяч доларів на навчання.

Безкоштовне навчання з маркетингу, бізнесу та digital-професій для українців-Фото 1

Так і зародилася ідея GeniusMarketing.

У 2013 році підприємець зрозумів, що освітній бізнес – це:

 • Те, що реально приносить задоволення та бажання будувати велику компанію.
 • Те, де починає формуватися тренд на українському ринку.

У перші місяці роботи компанія залучила понад 30 тисяч осіб на безкоштовні заходи. Це дозволило сформувати базу клієнтів та зробити перші великі продажі платних продуктів.

Згодом компанія розвивалася, перетворившись на сьогоднішній день на Genius Space – масштабну організацію з великою кількістю продуктів для підприємців, маркетологів та просто людей, які хочуть освоїти актуальні віддалені професії.

Гучний офлайн-проєкт від Genius Space

Один із найгучніших проєктів Genius Space – офлайн-захід Лабораторія Онлайн Бізнесу. У 2015 році івент був проведений у Києві вперше, з метою стати мостом між експертами та бізнесменами, які роблять круті результати у своїх проєктах, та підприємцями, яким потрібні нові інструменти для просування бізнесу. У залі зібралося 1000 учасників. З того часу подія стала щорічною і отримала статус наймасштабнішого у східній Європі заходу із залучення клієнтів з інтернету.

За весь час подію відвідало 24 303 учасники.

У 2021 році в залі було понад 7000 осіб із 22 країн. Лабораторія Онлайн Бізнесу перетворює Київ на столицю європейського бізнесу в дні проведення. Підприємці з різних куточків світу з’їжджаються, щоб здобути нові знання, досвід та знайомства.

На сцену Лабораторії Онлайн-бізнесу виходили:

  • Євген Черняк – бізнес-спікер №1.
 • Олег Гороховский – співзасновник Monobank.
 • Андрій Федорів – маркетолог №1 в Україні.
 • Дмитро Гордон – відомий український підприємець та журналіст.
 • Алекс Яновський – співвласник та директор мережі ресторанів “Суші Майстер”.
 • І багато інших відомих підприємців та експертів, у тому числі запрошені спікери з Європи та США.

Безкоштовне навчання з маркетингу, бізнесу та digital-професій для українців-Фото 2

Як працює Genius Space під час війни: безкоштовне навчання для українців

З перших місяців війни керівники компанії ухвалили рішення – безкоштовно відкрити доступ до навчальних матеріалів для українців. Люди отримали курси, сумарною вартістю понад 10 000 $. 

Безкоштовне навчання з маркетингу, бізнесу та digital-професій для українців-Фото 3

Тисячі людей змогли освоїти віддалені високооплачувані професії з повного нуля і створити нові джерела доходу в непростий час.

На сьогодні компанія продовжує проводити безкоштовні онлайн-заходи, які допомагають поринути в особливості навчання і зрозуміти, чи підходить воно кожній людині. А для українців діють великі знижки на повне навчання – до 50%.

Ознайомитись з діяльністю Genius Space та підібрати навчання.
Статті на тему