Edit page title Безпечний простір: в Києві відбудеться документально-музичний перформанс від Vidlik Projects
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Безпечний простір: у Києві відбудеться документально-музичний перформанс від Vidlik Projects - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Безпечний простір: в Києві відбудеться документально-музичний перформанс від Vidlik Projects

Редагувати переклад
18 та19 березня
 
в павільйоні Кіностудії ім. Олександра Довженка пройде
 
 театрально-музичний перформанс “Безпечний простір”

за участі Антона Слєпакова, Андрія Соколова (Walakos), Андрія Бармалія, а також Mariia & Magdalyna.
 

Безпечний простір: у Києві відбудеться документально-музичний перформанс від Vidlik Projects-Фото 1

“Безпечний простір” — документально-музичний проєкт, який базується на історіях людей з різним досвідом проживання та усвідомлення війни. Організатори прагнуть створити територію для спільної розмови про війну і про майбутнє України шляхом мистецької дії. Музика, текст та візуальні образи поєднаються в єдиний документально-музичний перформанс, де основними голосами стануть як учасники проєкту, так і глядачі. Натхненням для “Безпечного простору” став проєкт «Контур» — музичний тур пораненими містами: Одеса, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кам’янське, Дніпро, Харків, Суми, Чернігів, Ірпінь, який організувала команда Vidlik Projects в грудні 2022 року.

Музичний супровід перфомансу — це електронна частина, написана Андрієм Соколовим (Walakos) та інструментальна, написана Андрієм Бармалієм.

Драматургічні тексти прозвучать голосами Марусі Іонової та Надії Голубцової (Mariia & Magdalyna), а також Антона Слєпакова.

“Ми не можемо поставити життя на паузу і очікувати перемоги. Ми продовжуємо жити і взаємодіяти, будувати стосунки, будувати суспільство. Ми починаємо думати про те як саме війна має завершитись і як будуть виглядати відбудовані та звільнені міста. Яку країну ми будуємо? Яке майбутнє ми будуємо? Яке суспільство ми хочемо? Що таке єднання і як нам єднатись? Що ми хочемо будувати між нами — мости чи стіни? Ми хочемо спробувати поговорити про це, спробувати почути одне одного, побачити, торкнутись. Ми хочемо створити безпечний простір, в якому ми можемо побути разом”, — діляться організатори “Безпечного простору”.

Усі кошти з продажу квитків будуть направлені на підтримку розвитку Кіностудії імені Олександра Довженка, як культурно-мистецького кластера. Проект розвитку супроводжує ГО “Космос табір”.

Читайте також: БУДЕ ТОБІ ВРАЖЕ: В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ СЬОМИЙ ФЕСТИВАЛЬ НА ЧАСІ

Статті на тему