UA
  RU

  Біллі Айліш знялася в об'єктиві українського фотографа для Rolling Stone 

  Редагувати переклад
  А також співачка розповіла, наскільки багато фанати насправді знають про неї. 

  Яна Яцук, яка зняла популярну 19-річну співачку в ніжній та досить сексуальній фотосесії, працювала з найбільшими глянцевими журналами світу, а також знімала таких зірок як Ана де Армас, Айрленд Болдуїн, Реджіна Кінг та інших. Цього разу героїнею історії Яни, яка влаштувалась у Лос-Анджелесі, стала Біллі Айліш, яка на знімках здається абсолютно вільною, зворушливою та щирою. Хоча, наскільки це так, судитиме лише її фанатам. 


  Минули часи, коли неонове зелене і чорне волосся робило Біллі Ейліш легко впізнаваною. І в ці дні, чекаючи свого другого альбому “Happier Than Ever”, поп-зірка відмовилася від свого колишнього образу та ліричного послання, щоб зобразити когось ближчого до її істинної сутності.  

  В інтерв'ю для своєї нової обкладинки журналу "Rolling Stone" 19-річна співачка розмірковує про своє зростання після релізу дебютного альбому 2019 року "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?".  


  Біллі Айліш знялася в об'єктиві українського фотографа для Rolling Stone Фото 1

  Billie Eilish Rolling Stone
  https://app.asana.com/0/1135954362417873/1200487066352678/f
  Credit: Yana Yatsuk for Rolling Stone

  «Я була дитиною і хотіла займатися будь-якою нісенітницею. Я не хотіла, щоб я не мав можливості піти в магазин або торговий центр. Я була дуже зла і не була вдячна за всі можливості», - пояснила Айліш, говорячи про ранню славу.

  Читай також: Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021

  «Кожного разу, коли я бачу якесь враження про себе в Інтернеті, це нагадує мені про те, як мало в Інтернеті про мене відомо насправді. Я дійсно не поділяюся всім. У мене такий гучний характер, що у людей виникає відчуття, ніби вони знають все про мене, хоча насправді нічого не знають», — сказала Біллі, додавши, що головний висновок людей про неї має полягати в тому, що вона може співати, вона жінка, а також у тому, що вона має індивідуальність.


  І в тих рідкісних випадках, коли Айліш дійсно говорить на особисті теми, її слова стають надбанням громадськості. 

  Біллі Айліш знялася в об'єктиві українського фотографа для Rolling Stone Фото 2

  Billie Eilish Rolling Stone
  https://app.asana.com/0/1135954362417873/1200487066352678/f
  Credit: Yana Yatsuk for Rolling Stone

  «Я хотіла б розповідати фанатам все, що я думаю та відчуваю, але щоб мої слова не жили в Інтернеті вічно. Щоб мене не називали проблемною через те, що я думаю, це мої думки. Ще одна сумна річ у тому, що вони насправді мене не знають. І я насправді не знаю їх, але, очевидно, ми пов'язані. Проблема в тому, що ви відчуваєте, що когось знаєте, але це не так».  

  Айліш, яка виросла, обожнюючи Джастіна Бібера, розповіла, що тепер вона розуміє, чому її улюблені знаменитості вважають за краще зберігати таємницю особистого життя.   «Сумно, що я не можу дати фанатам все, що вони хочуть. Чим дорослішим я стаю, тим більше розумію, чому мої улюблені знаменитості не могли робити того, чого я від них чекала. Люди, які не живуть у нашому світі, не зрозуміють цього ніколи”. 

  Статті на тему