Закрити
UA
Життя

Благодійний аукціон “The art of charity”: Презентація лоту від Victoria Museum 

Поділись:

Напередодні благодійної ініціативи знайомимося із найбільш бажаними та цінними об’єктами. 

Міжнародний саміт мерів, місія якого знаходити кращі рішення для міст, вирішив донести до суспільства важливість теми інклюзії через моду. Його засновниця, Ірина Озимок започаткувала колаборацію з інклюзивним ательє Lady Di, а її результатом стала капсульна колекція хустин «Руйнувати бар’єри легко. Разом!» з малюнками дітей з аутизмом та синдромом Дауна, які займаються арт-терапією в «Сонячній майстерні» у Львові. Малювання та творчість загалом допомагають дитині не лише висловити внутрішній світ в арт-манері, але й бути більш інтегрованою в суспільстві, розвивати нові навички. 

Marie Claire продовжує опікуватися важливою соціальною проблемою, а тому разом із співзасновниками ініціативи організовує благодійний аукціон. Мета заходу дуже претензійна, проте здійсненна: зібрати 300 000 грн на підтримку “Сонячної майстерні”. Водночас так ми зможемо також популяризувати проблему інклюзії . 

Marie Claire є співзасновником благочинної ініціативи разом з Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria. Тому, й більшість лотів майбутнього аукціону насичені елегантністю, шиком та непідробною ексклюзивністю.  

Пропонуємо розпочати знайомство із лотами, придбання яких наблизить вас до кінцевої мети. Сьогодні ми презентуємо fashion-об’єкт від Victoria Museum – брошку в стилі ар-деко – камею на мушлі. 

Читай также: Смотрите архивные кампании Prada, снятые Гленом Лачфордом

Оправа коштовної прикраси виконана зі срібла. Прекрасна ручна робота майстра: автор зумів передати настрій елегантного та вишуканого стилю.  

Ар-деко – це втілення шарму, розкоші й оригінальності. Ця камея передає образ красивої незнайомки, яка була на хвилі модних тенденцій тих часів. Укорочена стрижка – це свого роду виклик моді 1920-x. Жінки завжди прагнули знайти  «свободу» у найбільш різнопланових її постатях, і ось, через 100 років перед нами з’являється ​​ця дивовижна камея, яка вражає і надихає. Майстер точно передав настрій і характер юної дівчини, яка й сама могла б бути власницею прикраси. Вартість подібної камеї коливається від 300 до 600 євро. Ще й надто, камея є й цінним колекційним матеріалом. 

Краще познайомитися з історією камей, та вивчити їх різноманітні втілення можна на офіційному сайті Victoria Museum, або зробивши традиційний офлайн-візит до музею. 

Нагадуємо, що благочинний аукціон відбудеться 16 грудня у Києві. Учасниками можуть стати усі охочі допомогти дітям з аутизмом та синдромом Дауна покращити свій потенціал та творчі можливості. Всі отримані кошти будуть передані “Сонячній майстерні” для облаштування центру та закупівлі необхідних для мистецтва інструментів та матеріалів. 

Підтримати ініціативу вирішило чимало усвідомлених брендів, компаній та організацій. Офіційними меценатами аукціону стануть Abramovych artVictoria museumCHEGO jewelry, художник Роман Мінін, художниця Анна Кострицька, Ксенія Кошкіна та інші. Вони передали спеціальні лоти для аукціону. Унікальним лотом стане картина, яку буде створено вже на самій події талановитою художницею Андріанкою Чухній. Коштовна камея, фотосесія, вечеря із відомими людьми та ще багато цінних придбань очікують на тих, хто вирішить підтримати благодійну ініціативу.