UA
  RU

  Благодійний аукціон та арт-коктейль Юлії Моховикової у Каннах

  Редагувати переклад
  У день закриття Канського кінофестивалю відбудеться благодійний арт-коктейль та аукціон картин популярної української художниці Юлії Моховикової, чиї роботи дуже люблять арт-колекціонери, it-girls та європейська спільнота, якій не байдужі події останніх місяців в Україні.

  Юлія Моховікова


  Захід запланований на 28 травня – і відбудеться у ресторані La Petite Maison, де гостей чекає приємна атмосфера півдня Франції, dj-set від Саші Кіперман, рідні люди та найголовніше — можливість придбати картини Юлії, частину коштів від продажу яких буде відправлено на допомогу київському військовому госпіталю. Медіа партнером заходу виступить журнал із французьким корінням Marie Claire Ukraine.

  З кінця лютого Юлія Моховікова активно підтримує Україну, створює нові роботи на тему драматичних реалій, з якими так чи інакше зіткнувся кожен українець. Картині успішно продаються на аукціонах у Європі та онлайн, а частину виручених коштів художниця перекладатиме на потреби своєї країни. Твори, створені в умовах війни, а також популярні картини та постери, які вдалося евакуювати з окупованої України, будуть представлені в рамках івенту з можливістю покупки під час нього, а також у наступні кілька днів.


  Кані 2022

  Статті на тему