Edit page title Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Благодійний Garage Sale vol 2.0 Fairmont Grand Hotel Kyiv - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv

Редагувати переклад
Помітні успіхи ЗСУ не лише надихають українців, а й додають здібностей не розслаблятися і ще більше робити на користь победи та майбутнього відбудови нашої країни. Саме з цією метою у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся вже другий благодійний гаражний розпродаж українських модних брендів.

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 1

Гості, що завітали на garage sale, могли придбати одяг, взуття, прикраси та аксесуари, представлені як провідними модними брендами, так і fashion-новачками. Серед учасників charity заходу були ANDRE TAN, CHER'17, CRIMSON SQUARE, DAMN JEWELRY, EROMIN STORE, FLO OUTFITS, FORSEA STUDIO, GASANOVA, HELENA ROMANOVA, IDoL., J`AMEMME, KOHAI, KOHANA, LITKOVS ATELIER, NESAMOVYTO, OLIZ, ONLY GOOD, ROOMMATE, SAMOKISH, SAYYA, SUPPORT BY POUSTOVIT, TOTAL WHITE, WOMÁN JEWELRY та НА ОЧІ. Крім того, відвідувачі мали змогу придбати раритетні платівки на корнері вінілу та насолодитися букетами з «трендовим бавовною» на квітковому стенді від КВІТКАРНЯ Ю.  

Особливий настрій події створювали DJ-setи від Mishukoff та SAVETHETUNE, а також артпростір з роботами українських митців Artists Support Ukraine. 

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 2

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 3

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 4

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 5

Захід став продовженням серії благодійних культурно-мистецьких заходів готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv, метою яких є збір грошей на потреби українців, що особливо потерпіли під час війни. На цей раз усі зібрані кошти будуть направлені до благодійного фонду  Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом» на закупівлю генераторів електричного струму для регіонів, що зазнали руйнувань від воєнних дій.

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 6

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 7
   
Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 8

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 9

Благодійний Garage Sale vol 2.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv-Фото 10

Відвідали захід Олександр Скічко, Олексій Суханов, Тарас Цимбалюк, Арам Арзуманян, Ганна Трінчер, Вадим Олійник, Тимур та Інна Мірошниченко, Діана Глостер, Слава Соломка, Маша Фокіна, Марія Дідковська, Юлія Костецька та інші.

Читайте також: СЛУХ ВИПУСТИТИ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ «ДАЛІ» — ПРО ЖІНОК, ЯКІ ЗАЛИШИЛИ БУДИНКИ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ 

Статті на тему