UA
RU

#bookshelfy: Артем Пивоваров, співак

Редагувати переклад
співак Артем Пивоварів зізнається, що до певного віку не дуже любив читання. І тільки в міру дорослішання переосмислив своє ставлення до книг і закохався в них, у сам процес та почуття концентрації думок під час читання.

Пивоварів

«Для мене книга – це певний вид медитації. Раніше, коли я читав книги, за винятком книг про «Гаррі Поттера» або «Володар Перстнів», мої думки постійно кудись випаровувались і думаю, що кожен із цим стикався (посміхається). Згодом я просто навчився фокусувати увагу, а з цим умінням і прийшла моя любов до читання.» - Розповідає Артем.

Книжка, яка перевернула життя. Кастанеда «Вчення Дона Хуана». Це безперечно буде Кастанеда і серія його книг про вчення Дона Хуана. Мені подобається те, як через призму художньої розповіді він зміг передати неоднозначність нашого світу та існування тонких матерій, які пов'язані між собою. Наведу приклад через одну цитату, яка відгукується в мені: «Берисно витрачати все своє життя на єдиний шлях, особливо якщо цей шлях не має серця». Упевнений, що якщо у вас є внутрішні питання до себе, а також до пристрою світобудови, ця книга частково допоможе вам розібратися. Звісно, ​​якщо ви готові до такої інформації. Я напевно не буду радити подібну літературу всім підряд.

Книга-«старожила» на полиці. Книгою «старої» я назвав би всі частини «Гаррі Поттера». Це ті книги, які будуть передаватися через покоління і ті книги, які я обов'язково радитиму всім, особливо дітям, які не люблять ще читати у своєму непосидючому віці. Батькам раджу приєднуватися в цьому процесі, адже це може стати захоплюючою спільною традицією, що зближує та зміцнює відносини.

Найдивніша книга на вашій полиці. Мабуть, один із найнезвичайніших творів на моїй поличці — «Настя» Володимира Сорокіна. Це досить невелика розповідь, яка читається тільки на одному подиху і за один присід. Упевнений, з кожною прочитаною сторінкою ваші очі розширюватимуться від подиву. Сміливості автору не додавати у складі оповіді. 

Книжкова полиця

Книга, яку ви прочитали вже 10 разів і не факт, що ще 10 разів не прочитаєте. Вадим Зеланд "Трансерфінг реальності", який складається з 5 ступенів (книг). Це той випадок, коли до подібної літератури тебе повертають питання про існуючу реальність, що знову і знову виникають, пошук знаходження себе в цьому світі і світу в собі.

Книга, яку ви хотіли б додати на полицю. У моєму списку, який весь час поповнюється, дуже багато книг, які я хотів би прочитати. Це і художня література (починаючи від збірок Омара Хайяма, включаючи класиків і закінчуючи сучасними авторами), та професійна література, присвячена музиці чи східним єдиноборствам, та езотеричні твори. На даний момент я закінчую антиутопію Джорджа Оруелла "1984" і паралельно читаю Айн Ренд "Атлант розправив плечі".

Фото надані прес-службою

Читай також: МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — Крістіна БОБКОВА, БРЕНД BOBKOVA

Статті на тему