UA
  RU

  #bookshelfy: Гарік Корогодський, бізнесмен, письменник, фрик

  Редагувати переклад
  Бізнесмен, письменник та фрик Гарік Корогодський выпустив нову книгу "Червона книга Гаріка". Окрім мільйона захоплюючих історій (як завжди у Гаріка), у книзі захований ще мільйон гривень – його отримає один читач, який візьме участь у грі. Усі гроші від продажу книги підуть у фонд «Життєлюб», на допомогу Ба та Де.

  Гарік Корогодський

  «Я дуже люблю книги, з раннього дитинства, читав запоєм під ковдрою, при світлі прищіпки у формі м'яча на книгу. Батьки сердилися, «зір по садиш!» Ну, посадив і що? Потім років 20 не читав, відвик. І знову у великому чтиві, вже років 10.» — розповідає Гарік, котрий погодився розповісти Marie Claire про свою книжкову полицю.

  Книжка, яка перевернула життя. Тут можна розумити і згадати великих. Але ні, я дуже стійкий, перевернути моє життя одна книга не може.

  Книга – «старожил». Ільф і Петров із батьківської бібліотеки, помаранчевий із повних зборів у п'яти томах. Том 3, «Золоте теля».

  Яка книга «для дорослих» була вашою найулюбленішою у дитинстві? Еммануель Арсан, не хочу гуглити, міг помилитися у прізвищі. Книга про Еммануель, коли вийшов фільм – ми у дворі вже зачитали до зліплих сторінок надруковану на ротапринті книгу. Це було як груповий секс.

  Звичка читати як цигарка. Звик – куриш, відвик – не тягне.

  Найдивніша книга. У мене багато книг з юдаїки – бібліографічна рідкість, букіністичні. Є дорогі. Усі подарунки.

  Книга, які ви прочитали десять разів і не факт, що не прочитаєте її ще раз. Вуді Аллена - проза. Ті ж Ільф Петров. Майстер Булгакова. Томіки віршів.

  Книга для «читача на виклик». (У фільмі «Чита» актриса Міу – Міу грає «читку на виклик». Якби у вас була така можливість викликати такого персонажа, яку б ви книгу хотіли, щоб він вам прочитав.) А кого можна? Дуже сексі голос у Даші Астаф'євої. Алина Світлична, але вона одружена в Іспанії. Еммі Вайнхауз викликав, але дорого, дуже дорого. Дуже дорого.

  Гарік Корогодський

  Читати як секс – і приємно, і від простатиту корисно. Якщо так писати не можна, скажіть, я наполіг.

  Книга, яку хотів би додати на полицю. Знаєте, я покривив душею у питанні 4 угорі – є книга, яка перевернула моє життя. Моя перша, «…як витратити мільйон, якого немає…». І друга є, «Червона книга Гаріка». Такі перевернули. Хочу додати третю, теж свою, і також нову. Щоби перевернула хочу.

  Фото надала прес-служба

  Статті на тему