Edit page title #BOOKSHELFY: Максим Девізоров, актер
Edit meta description #BOOKSHELFY: Максим Девізоров, актер - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

#BOOKSHELFY: Максим Девізоров, актер

Редагувати переклад

Напередодні виходу на великі екрани комедії «Найкращі Вихідні» Максимом Девізоровим- Виконавцем ролі «Льоні». Максим зіграв справжнього шибайголову, котрий разом із друзями приїхав до столиці, аби відірватися на парубоцькій вечірці. Ми запитали актора про його книжкову поличку. Читайте матеріал та йдіть у кіно з 02.02.2022 року.

Максим Девізоров 78

Книги люблю. У дитинстві у мене була велика книга з коміксами від Cartoon Network, я постійно її перечитував! Там було 14 різних історій: про Флінстоунів, Тома та Джері, Скубі-Ду та інших. Я міг вдень прочитати кілька, потім закрити книжку, покласти під голову і заснути на ній. А решта закохався біля книги завдяки дитячим детективам.

Зараз віддаю перевагу книгам про сценарну майстерність, акторську майстерність та режисур. Зараз читаю «Живе кіно» Френсіса Форда Кополі, режисера одного з моїх улюблених фільмів «Хрещений батько».

Книжка, яка перевернула життя. Першою книжкою, що не давала мені спати, був Гаррі Поттер. Це був унікальний досвід пірнання у магічний світ книги. А раптом мене, як читача, розірвав Ґреґорі Девід Робертс та його «Шантарам». Цей багатоярусний роман, частично автобіографічний, є для мене прикладом справжньої класичної літератури, але нашої години, написаної живою мовою.

Книжка, яка вже давно є на поліці. Біблія. Думаю коментарі тут зайві.

Яка книжка «для дорослих» була вашою улюбленицею у дитинстві. Багатий тато, бідний тато Роберта Кійосакі. Тато змалку привчавши до фінансової грамотності. Хотів, щоби ми правильно ставилися до грошей.

Дивовижна книга на поліці. «Як посадити аеробус А330 та інші життєво важливі навички сучасного чоловіка». Цю книгу мені подарував мій добрий друг. Одного разу вона мені врятувала життя… (Усміхається.)

Книга, яку ви читали вже 10 разів і не факт, що ви не читатимете ще. «Мистецтво переживання» Станіславського. Книжка, яку ти не розумієш, потім ненавидиш, потім любиш, і цінуєш.

У фільмі «Чиця» (La lectrice) акторка Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися подібною послугою. Кого ви викликали б і що попросили почитати? Алана Рікмана - "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану".

Книга, яку хотіли б додати на поличку. "Герої книг на прийомі у психотерапевта".

Максим Девізоров 4

Читання є ознакою питомого розуму, який шукає цікаві питання та відповіді. Але наш ультрашвидкісний темп життя пропонує нам нові способи отримання корисної інформації — бріфлі, аудіокниги, літературні підкасті та люди все рідше звертаються безпосередньо до книг. Тож людей, які мають звичку читати звичайні паперові книжки, я порівняв би із золотошукачами.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ДАР'Я ПЛАКСЮК, ДИЗАЙНЕРКА PODYH 

Статті на тему