Edit page title #BOOKSHELFY: Nino Basilaya, артистка
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

#BOOKSHELFY: Nino Basilaya, артистка

Редагувати переклад

Співачка Nino Basilaya, яка нещодавно презентувала нову пісню «Чекаючи на тебе», розповіла про свою любов до читання, історію натхнення й книгу, яку може перечитувати кілька разів.

Nino Basilaya

Книжка, яка перевернула життя. Джон П. Стрелекі "Кафе на краю світу". Після читання цієї історії, я почала шукати відповіді на запитання: хто я, чи я щаслива, що я хочу, чи стою я на правильному шляху. Історія надихає та мотивує: класний герой Джон потрапив у кафе на краю землі і буквально зрозумів «як припинити плити у потоці й згадавши, навіщо він живе». Я рекомендую прочитати, можливо, ця книга поверне вас у правильне напрям, як це сталося зі мною.

Книжка, яка вже давно є на поліці. Олена Долецька "Не життя, а казка". Книга, яка завжди буде на моїй поліці. Я часто слухаю її в аудіоформаті, хоча мені більше подобається читати, ніж слухати. Але тут вся річ у тому, що Олена записала її своїм голосом, і це надає чарівності.

Дивовижна книга на поліці. Філ Барден «Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо». Я не знаю, чому я вирішила прочитати її. Мені було цікаво, як у голові людей працює «хочу купити» і чому ми так часто це говоримо. Я ніколи не думала про це, але ця книга мене вразила.

Книга, яку ви читали вже 10 разів і не факт, що ви не читатимете ще. Еріх Фромм «Мистецтво кохання». Я обожнюю цю книгу, після неї я зрозуміла, що таке «любов». Книга про любов до людей, до світу, до матері, до собаки, до друзів, до другої половини. Слово «любов» має глибокий сенс і може вивчатися, як мені здається, вічність. Я перечитувала її вже разів 6 точно, час від часу я повертаюсь до неї.

Книга, яку ви хотіли б додати на поліцю. Протягом довгої години я хочу прочитати книгу Елізабет Ґілберт «Місто дівчат». Мені про неї розповіли подруги і я вже придбала її, лишилося тільки почати читання.

Пріоритетний жанр книги. Останнім часом я полюбила психологію, там можна знайти відповіді на багато запитань для себе. І я люблю читати біографії особистостей, які надихають, таких як Софі Лорен. І звичайно ж класичну літературу. Спершу я змушувала собі, але тепер я її обожнюю. Вона пронизана своєю особливою атмосферою, яка передається у читанні. Також я потім люблю дивитися кіно, щоб картинка у моєї голові ожила.

Книга, яку я хотіла б екранізувати. Софі Лорен "Вчора, сьогодні, завтра". Я б дуже хотіла побачити цю картину. Софі настільки сильна, і її секрет успіху вдохнув, я думаю, мільйон дівчат. Мені подобається її стиль, і я думаю, що це було б дуже красиво, інтелігентно і зі смаком.

Фото надала пресслужба

Читайте також: IN OR OUT: ТОКИ РОКУ РЕДАКЦІЇ MARIE CLAIRE

Статті на тему