UA
  RU

  Бред Пітт має намір продовжити боротьбу з Анджеліною Джолі за дітей 

  Редагувати переклад
  Актора не влаштовує той факт, що його екс-дружина отримала право опіки над їхніми нащадками. 
  
  Бред Пітт має намір продовжити боротьбу з Анджеліною Джолі за дітей - Фото 1

  57-річний актор не згоден з тим, що його 46-річна колишня дружина має стати опікуном дітей екс-пари, що стало можливим через адміністративну помилку тимчасового судді, якого вони спільно обрали. Саме так значиться у документах Каліфорнійського Верховного Суду. 


  Справа в тому, що в суді Джолі програла битву за опіку над дітьми, але добилася перегляду рішення, подавши скаргу на суддю, який вирішував долю предмета суперечки. 

  Актору «Безславних ублюдків» вперше було надано спільну опіку над п'ятьма неповнолітніми дітьми колишньої пари в травні суддею Джоном У. Одеркірком. Але апеляційний суд Каліфорнії дискваліфікував Одеркірка, оскільки було встановлено, що він приховав частину ділових відносин із адвокатами Пітта.  


  Одеркірк, який відмовився покидати процес, коли Джолі попросила його про це в суді 2020 року, має давнє минуле із сім'єю. Він навіть одружив Пітта та акторку «Малефісенти» у 2014 році. 

  Суд після визнав, що прохання Джолі було озвучено надто пізно, але жінці вдалося виграти апеляцію. 

  Бред Пітт має намір продовжити боротьбу з Анджеліною Джолі за дітей - Фото 2

  HOLLYWOOD, CA — MAY 28: Actors Angelina Jolie and Brad Pitt attend the World Premiere of Disney's "Maleficent" на The Capitan Theatre on May 28, 2014 в Hollywood, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

  Читай також: Чайна церемонія: Бренд POUSTOVIT презентує нову осінньо-зимову колекцію 2021


  Табір юристів Пітта стверджує, що будь-яка помилка з боку Одеркірка була незначною і не мала особливого значення для справи. Також команда зірки картини Одного разу в Голлівуді впевнена, що Джолі просто шукала будь-яку причину, щоб усунути юриста зі справи. 

  «Ми вимагаємо перегляду справи у Верховному суді Каліфорнії, тому що тимчасового суддя, якого було призначено та схвалено обома сторонами, було неправомірно дискваліфіковано після надання докладного, заснованого на фактах рішення про позбавлення волі після тривалого судового процесу за участю кількох свідків та експертів”, — значиться у заяві адвокатів Пітта. 

  Пітт має намір боротися за інше рішення суду.   У Пітта та Джолі є шестеро дітей: 20-річний Меддокс, 17-річний Пакс, 16-річна Захара, 15-річна Шайло та 13-річні близнюки Вів'єн та Нокс. Меддокс, як відомо, не бере участі у битві за опікунство, оскільки він уже повнолітній. 

  Що думає з цього приводу Анджеліна Джолі нам ще належить дізнатися. 


   

  Статті на тему