UA
  RU

  Бред Пітт узяв паузу в роботі через розлучення з Анджеліною Джолі

  Редагувати переклад

  Актор пропустить прем'єру фільму «Подорож часу», де його голос звучить за кадром.

  Анджеліна Джолі та Бред Пітт


  Ось уже другий тиждень поспіль у світових ЗМІ не вщухає обговорення розлучення однієї з найяскравіших голлівудських пар – Анджеліни Джолі та Бреда Пітта. Актори не дають жодних коментарів, лише підігріваючи інтерес громадськості, а офіційна причина розлучення «непримиренні розбіжності» породжує масу здогадів і найнеймовірніших версій того, що відбувається.

  Однак учора Пітт ненадовго перервав мовчання, щоб пояснити свою відсутність на майбутніх прем'єрах проектів, у яких він задіяний. Зокрема, актор ухвалив рішення відмовитись від відвідування прем'єри документального фільму «Подорож часу» режисера Терренса Маліка через проблем у сім'ї.


  Подорож часу – це неймовірно красиве та унікальне експериментальне кіно у форматі IMAX для дітей та сімейного перегляду. Я був щасливий взяти участь у створенні цього освітнього фільму та всім рекомендую подивитися його. Однак зараз я зосереджений на вирішенні своїх сімейних проблем. Мені б не хотілося, щоб мій сімейний стан відвернув увагу глядачів від фільму,

  − пояснив своє рішення актор. Фільм розповідає про історію Всесвіту, від Великого вибуху та ери динозаврів до наших днів. Пітт у ньому читає закадровий текст.

  Представники актора дали зрозуміти, що найближчим часом він не виходитиме у світ, а спілкуватися з журналістами збирається лише через заяви прес-служби.


  Статті по темі:

  Розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта: головні факти
  Маріон Котійяр прокоментувала розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта
  Анджеліна Джолі подала на розлучення

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему