UA
RU

Брітні Спірс стверджує, що не вся інформація в документальному фільмі про неї є правдивою. 

Редагувати переклад
Де дещо прикрасили чи перекрутили реальність творці проекту? 
Брітні Спірс стверджує, що не вся інформація в документальному фільмі про неї правдива.

NEW YORK, NY — AUGUST 28: Britney Spears attends the 2016 MTV Video Music Awards на Madison Square Garden on August 28, 2016 в Нью-Йорку. (Photo by Jamie McCarthy/Getty Images)

 

Брітні Спірс бореться за чесність, а тому не збирається мовчати, коли інформація про неї подається у хибному ключі. Так, виконавиця зізналася, що багато з того, що показали у документальному фільмі New York Times "Контролюючи Брітні Спірс" - неправдиво.  

Проте, 39-річна поп-виконавиця не пояснювала, у яких саме фрагментах творці картини збрехали.  

«Це справді божевілля, хлопці. Я подивилася кілька моментів із останньої документалки. Мені не хотілося б вам говорити про це, але багато з того, що ви чуєте, — неправда”, — написала співачка в пості в інстаграмі під відео з тим, як вона позує перед камерою, одягненою в білий образ. 

Втім, Брітні не стала говорити про те, що їй не подобається, як її представили режисери та сценаристи, хоч би у візуальному ключі. Натомість співачка саркастично помітила, що творці картини використовували найкрасивіші кадри з нею, які тільки існують. 

Посада культової артистки з'явилася лише через кілька годин після того, як її адвокат Меттью Розенгарт надав докази перед Вищим судом Лос-Анджелесі, що батько його підопічної записував особисті розмови Брітні, які велися в її спальні. 

Читай також: Вілл Сміт пояснив, чому він відмовлявся зніматися у фільмах про рабство 

Брітні Спірс стверджує, що не вся інформація в документальному фільмі про неї правдива.

Зокрема, як повідомляє видання Times, відомо, що Джеймі моніторив те, з ким і про що спілкується його дочка, а також контролював усі комунікаційні канали зв'язку. А також він записав частину розмови Брітні з її колишнім адвокатом, що є порушенням із легальної точки зору.  

Передбачувані записи включали і розмови Спірс з її хлопцями і неповнолітніми дітьми - 16-річним Шоном Престоном і 15-річним Джейденом Джеймсом.  

Після звинувачень адвокат Кевіна Федерлайна Марк Вінсент Каплан вказав, що батько двох хлопчиків Брітні не тільки був би «засмучений», якби їхній дід записував розмови з їхньою матір'ю, а й зазначив, що це насправді є кримінальним злочином у Каліфорнії. Обидва хлопчики поки що неповнолітні і не давали дозволу на запис. 

 

Статті на тему