UA
  RU

  Фронтмен Cepasa Павло Ленченко, без чого не зможе прожити

  Редагувати переклад

  Вже 1 грудня український електронний колектив Cepasa представить видовищний перформанс White Noises у київському клубі Atlas. Трохи раніше його фронтмен Павло Ленченко стисло розповів нашій редакції, без чого він не зможе прожити у грудні.

  Cepasa

  Проект Cepasa давно підкорив не лише українську, а й європейську та американську аудиторію. Їхні композиції звучать в ефірі BBC Radio 1, а самі хлопці виступають на одній сцені з Gus Gus, Nicolas Jaar, Telepopmusik, Jay Jay Yohanson. На їхньому рахунку – співпраця з британською зіркою Keeno, співачкою Jamala та артистом Fredwave.

  Раніше фронтмен проекту Cepasa та за сумісництвом успішний продюсер Павло Ленченко вважав за краще виступати один, але після альбому Noises музикант переглянув свої погляди та зважився на творчий експеримент, зібравши навколо себе гітару та бас-гітару.

  15193567_1261742193900821_6937094261174507578_n

  У грудні я не можу прожити без…

  …мого кота Міо породи нібелунг, що іноді виконує функцію грілки.

  …«Київського торта». Буває, холодного зимового вечора можу сам розправитися з цілим таким.

  …роботи у студії. Навколо всі вже подумки святкують Новий рік, і глобальні справи вирішувати небажання, а для творчості цей час підходить якраз. Сніг за вікном та передноворічний настрій у теплій студії – потужне поєднання.

  …першого снігу. У день, коли він випадає, думки стають ясними і мені завжди добре на душі.

  …і, ​​звичайно, без нашої нової програми White Noises, яку ми покажемо у рамках сольного концерту Cepasa 1 грудня у київському клубі Atlas.

  Перформанс White Noises обіцяє здивувати навіть найдосвідченіших меломанів. Якісна музика супроводжуватиметься світловими проекціями, над якими попрацювали професіонали.

  Статті на тему