UA
RU

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці у Голлівуді 

Редагувати переклад
Наталі Портман, Емма Стоун та інші активні зірки, які не проти поборотися за те, що апріорі має бути їх. 
Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 1

kinopoisk.ru

Дженніфер Лоуренс 

Замислюватися про нерівність жінок у Голлівуді володарка "Оскара" почала після того, як отримала гонорар за участь у картині "Афера по-американськи", і зрозуміла, що її колеги заробили чоловіки в рази більше. На той час актриса відмовилася з'ясовувати причину подібної ситуації, тому що не хотіла здаватися "складною або розпещеною". Втім, потім вона зрозуміла, що чоловіки не мають проблем з тим, коли вони дійсно здаються такими.  

У 2021 році Лоуренс знову розповіла про те, що вона отримала на 5 мільйонів доларів менше, ніж Леонардо Ді Капріо у "Не дивись вгору". Але в даному випадку вона розуміє цінність зірки "Того, хто вижив" як магніту для аудиторії. Однак Лоуренс все ще закликає жінок боротися за рівні права незалежно від ситуації. 

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 2

Мішель Вільямс 

У День рівної заробітної плати у 2019 році Мішель Вільямс вирушила до Капітолію, щоб обговорити проблему, з якою вона надто добре знайома. Так, акторка була вражена, коли дізналася, що за повторні зйомки фільму "Всі гроші світу" вона отримала лише 1 тисячу доларів, тоді як її колега Марк Волберг - півтора мільйони. Мішель зазначила, що жінка завжди отримуватиме менше грошей, ніж її чоловіки-колеги, і ще нестиме всю відповідальність за сім'ю на своїх плечах. 

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 3

Джулліана Маргуліс 

Зірка "Ранкового шоу", а також серіалу "Хороша дружина" була вражена, коли творці шоу не захотіли платити їй гонорар, який вона сама вважала за гідне для себе. Актрису дуже вразив той факт, що саме вона стояла біля витоків шоу, і її ж продюсери вважали за негідну. Джулліана зазначила, що якби знімали спін-офф “Божевільних”, то Джон Хемм обов'язково отримав би гонорар, який він вважав би прийнятним. 

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 4

MADAM CJ Walker

Октавія Спенсер 

У питанні рівної заробітної плати для Октавії Спенсер ще більше, ніж підлога відіграє роль колір її шкіри. Так, одного разу в рамках роботи над одним проектом зірка серіалу “Чезна правда” отримала вп'ятеро менше, ніж Джесіка Честейн. А під час зйомок у проекті "Мадам Сі Джей Уокер", у гру повинен був вступити Леброн Джеймс, як і інші актори-чоловіки, щоб досягти рівної заробітної плати для жінок. 

Читай також: Новий альбом Тейлор Свіфт “Red” збільшив кількість продажів червоних помад та шарфів 

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 5

Клер Фой 

Головна зірка перших двох сезонів "Корони" отримувала набагато менше, ніж Метт Сміт. Втім, порівнювати значущість їхніх персонажів буде складно. В інтерв'ю для Entertainmet Tonight акторка так пояснила ситуацію:  

“Я здивована, що опинилася в епіцентрі. Завжди, коли я опиняюся у центрі питання, почуваюся дивно. Але я не здивована, що це питання стало таким популярним, адже все-таки це драма з головною актрисою-жінкою. Я не здивована, що люди дізналися правду і вирішили, що це дивно”. 

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 6

JOHANNESBURG, SOUTH AFRICA DECEMBER 02: (SOUTH AFRICA OUT): Американські розмови host Oprah Winfrey говорять про Dreams programme Event на Premier Hotel в OR Tambo Airport on December 02, 2016 в Johannesburg, South Africa. Winfrey перевірив, що натовп насолоджувався в США героїчність HIV боротьба, яка була захищена на спричиненні HIV infection в adolescentes girls, коли вона shared її inspirational story overcoming poverty and sexual assault. (Photo by Moeletsi Mabe/Sunday Times/Gallo Images/Getty Images)

Опра Уїнфрі 

Незважаючи на те, що відома телеведуча стала справжньою легендою у своїй сфері, їй також не вдалося уникнути гонорарних "розбірок". Так, одного разу після чергового підняття рейтингів її шоу, Опра вирушила до продюсерів і попросила всім своїх колег, а в основному це були дівчата, підняти зарплату. На що чоловік просто поцікавився для чого, адже в його очах це були просто дівчата, яким не було куди витрачати гроші. 

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 7

Емма Стоун 

Номінантка на “Оскар” неодноразово зізнавалася, що зазвичай їй дуже щастить зі своїми колегами-чоловіками. Найчастіше вони діляться із дівчиною своїм власним гонораром, щоб хоч так урівноважити сили. За таку поведінку Емма Стоун неймовірно вдячна, адже вона завжди вважає за краще грати за правилами. 

Чесна індустрія: Актриси, які виступають проти несправедливої ​​оплати праці в Голлівуді Фото 8

Наталі Портман 

Уславлена ​​акторка зіткнулася з несправедливістю на знімальному майданчику фільму "Більше, ніж секс", коли її партнер Ештон Кутчер отримала гонорар у кілька разів більший за її власний. Тоді акторка зауважила, що порівняно з чоловіками акторки-жінки отримують 30 центів до 1 долара — ось і підрахуйте вартість несправедливості. 

 

Статті на тему