UA
  RU

  Чи варто обговорювати з кимось стосунки в батьківщині?

  Редагувати переклад

  Сім'я ‒ це сплетіння душ на глибокому психологічному рівні, де кожен її член несе свій особистий внесок у відносини, які щоденно потребують уваги, тепла, ніжності, турботи та любові. Ми народжуємось у батьківщині, стаючи її важливою та невід'ємною частиною. З часом створюємо свої особисті сім'ї, продовжуючи рід, формуючи свою модель та бачення батьківщини. Відносини між чоловіком та жінкою є чимось недоторканим та таємничим. Тому, виносячи свої негаразди чи дрібні непорозуміння на осуд оточуючих, ми навіть не підозрюємо, що перекриваємо потік енергії, яка панує в сім'ї. Що ж варто знати тим, хто бажає мати міцні та тривалі стосунки? Саме зараз у цьому розбиратимемося.


  Чи варто обговорювати з кимось стосунки в батьківщині?-Фото 1

  Вирішуйте всі родинні конфлікти самостійно


  Ваш шлюб – це свідомо зроблений вами ж вибір. Коли дві людини вирішують поєднати свої долі, то це рішення приймають лише два влюблені серця. Тому всі конфлікти та негаразди також варто долати лише вдвох. Благополуччя батьківщини, у великої мірі, залежить від мудрості жінки. Природа наділила її чутливістю, ніжністю та вмінням приглушити вітер у батьківщині, не даючи йому здійняти бурю.

  Читай також: Літературний аналіз: Що розповість про вас улюблена книга

  Варто завжди слухати своє серце, тільки воно знає відповіді на всі питання, та зважати на підказки від Всесвіту: як діяти в тій чи іншій ситуації. Не виносьте сміття зі своєї батьківщини, щедро розпорошуючи його на оточуючих. Довіряйте своєму внутрішньому голосові, сідайте за стіл переговорів, вирішуйте всі проблеми сімейно, щиро діліться своїми думками, будьте відвертими у вираженні почуттів та чесними, як перед собою, так і перед коханими. Велике щастя – створити батьківщину, але, щоб її зберегти, варто вміти визнавати свої помилки, відкрито говорити про те, що хвилює, та щодня працювати над тим, щоб сімейний кострій палав коханням та пристрастю, а не тліло від нарікань та звинувачень.


  Чи варто обговорювати з кимось стосунки в батьківщині?-Фото 2

  Читай також: Черговий удар: У віці 80 років помер легендарний виконавець Джонні Неш

  Чітко розмежовуйте сімейні відносини від дружніх  Як би, часом, не хотілося розповісти подрузі про ранкове зварювання зі своєю другою половинкою, щоб отримати підтримку, пораду, ніколи не спішіть цього робити. Річ не в тому, що вас не зрозуміють, чи не подарують щедру порцію порад. У нашій свідомості чітко сформувалося бачення та розуміння того, хто такий друг. Ми звикли представляти у своїй уяві людину, яка знає про нас все: сильні та слабкі сторони, любовні історії, проблеми та факапи, і навіть більше. Та коли ви перебуваєте у відносинах із сильною статтю, друг не повинен знати всі подробиці вашого інтимного життя та отримувати детальний звіт про все, що відбувається у особистих відносинах. Свідомі друзі не мають бажання ритися у вашій білізні та щоразу, при зустрічі, вимагати від вас проходити тест на поліграфі. А вам – людині, для якої сім'я – це надійний тил, непробивна броня, місце затишку та любові, і не потрібно витрачати свою енергію на деструктивні розмови, направте краще її на зміцнення ваших стосунків. 

  Їхати в одній особі: кохан і вірний друг


  Найкращий варіант – це ваш варіант. Ви можете розмежовувати коханих та друзів. Та в будь-якому випадку, коли ви побудуєте відносини таким чином, що один чоловік буде вашим: другом, порадником та іншою половинкою, то в таких відносинах завжди будуть спостерігатися взаємні інтереси та певний ріст. Звичайно, це не означає, що варто обмежуватися лише однією особою, яка замінити всіх. Та набагато приємніше розділяти з коханими не лише сімейне ложе, але й вирішувати складні життєві ситуації, ділитися своїми мріями та весело проводити годину разом. Такі відносини, у більшості випадків, тривалі та показові – з них беруть приклад, у них існує високий рівень довіри. Що б не трапилося, і як би не склалися життєві обставини, сила відносин полягає у повазі один до одного та вмінні мудро долати труднощі без сторонніх порад. Людина, яка цінує та поважає себе, аналогічно буде відноситись до того, з ким у відносинах, і не дозволити комусь розпоряджатися власною долею.

  Чи варто обговорювати з кимось стосунки в батьківщині?-Фото 3

  Статті на тему