Edit page title Читай між рядків: Каньє Вест майже зізнався, що зраджував Кім Кардаш'ян 
Edit meta description Читай між рядків: Каньє Вест майже зізнався, що зраджував Кім Кардаш'ян - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Читай між рядків: Каньє Вест майже зізнався, що зраджував Кім Кардаш'ян 

Фанати виконавця дійшли такого висновку після того, як послухали альбом репера “Donda”. 
Читай між рядків: Каньє Вест майже зізнався, що зраджував Кім Кардаш'ян - Фото 1

Тексти пісень Каньє Уеста змушують його фанатів щиро дивуватися.  

У його новій пісні «Hurricane», яка з'явилася у десятій збірці виконавця, 44-річний репер натякає на те, що він зраджував своїй екс-дружині Кім Кардаш'ян після того, як у пари народилася перша пара дітей. 

«Я веду себе як багатій. Я виходжу у світ з новою дівчиною. Я знаю правду. Я ще граю після появи двох дітей. Складно класифікувати, якщо твоє життя рухається вперед”. 

Анонімне джерело заявляє, що цей трек певною мірою є визнанням Каньє у зрадах, а також його своєрідним способом вибачитись і взяти відповідальність на себе за свої дії. Втім, представник Веста ніяк не відповів на такі заяви. 

У словах його пісні Вест також робить відсилання до них з Кім каліфорнійського особняка, в якому він колись жив разом з дружиною. Саме цей будинок потрапив на сторінки Architectural Digest в минулому році. 

“Architectural Digest, але мені потрібно було покращення вдома. Будинок за 60 мільйонів доларів, до якого я ніколи не повертався. Геній став безглуздим, адже є чим ризикувати”. 

Втім, трек «Hurricane» не єдина пісня з нового альбому, в якій можна почути посилання на колишню дружину репера. 

Читай також:Бред Пітт має намір продовжити боротьбу з Анджеліною Джолі за дітей  

Дуже самовпевнені думки Каньє вгадуються в треку «Lord I Need You», слова з якого спекулюють, що Кім ще залишилися почуття до колишнього чоловіка, оскільки вона з'являлася на презентаціях “Donda” разом з їхніми чотирма дітьми. 

Читай між рядків: Каньє Вест майже зізнався, що зраджував Кім Кардаш'ян - Фото 2

"Час і простір - розкіш, але ти прийшла сюди сьогодні, щоб показати, що все ще закохана в мене". 

Нагадуємо, що Кардашьян та Вест почали зустрічатися у 2012 році, а вже через два роки вони виголосили весільні клятви. У лютому 2021 року Кім подала на розлучення після того, як пара провела турбулентний рік порізно і разом. Серед найбурхливіших подій, звичайно, запам'яталася невдала спроба Веста балотуватися у президенти США. 

Нещодавно інсайдер, наближений до Кім, розповів, що незважаючи на те, що засновниця бренду SKIMS публічно підтримує свого чоловіка на усіляких презентаціях, вона продовжує рухатися вперед та вирішувати проблеми із процесом розлучення. 

«Вони пройшли довгу дорогу з того моменту, як Кім подала на розлучення. Місяцями вони намагалися дійти цієї точки. Кім щаслива, що вони нормально спілкуються, і що між ними здається спокійним”. 

Анонім зазначив, що подібне потепління у відносинах Кім та Каньє пов'язане з тим, що вони вирішили робити все можливе, щоб їхнім дітям було комфортно. 

«Діти завжди будуть у пріоритеті. Вона хоче налагодити дружні стосунки з Каньє, бо в цьому буде користь для дітей. Рішення подати на розлучення для Кім стало найскладнішим. Вона зважилася на цей крок лише тому, що мали питання, які неможливо було вирішити. Хоча вона завжди любитиме Каньє, зараз вона не збирається відмовлятися від рішення розлучитися”. 

 

Статті на тему