UA
RU

Читаємо важливе: книга "Вона розповіла" про становлення руху #MeToo

Редагувати переклад
Актуальна у наш час книга від видавництва Yakaboo Publishing.

Читаємо важливе: книга «Вона розповіла» про становлення руху #MeToo-Фото 1

Шокуюче розслідування двох журналісток Джоді Кантор і Меґан Туей сколихнуло не лише Голлівуд, а весь світ, ніби відкрило ящик Пандорі — жінки, які десятиліттями мовчали про свої травматичні історії, тепер відверто заговорили. Вони відкрилися світові заради інших жінок, для убезпечення майбутніх поколінь та для себе. Так постав рух #MeToo.

Читайте також: 10 книг для читання влітку

Це розповідь про сексуальні злочини, скоєні відомим голлівудським продюсером Гарві Вайнштайном, про жорстке ставлення президента Доналда Трампа до жінок і про публічне обвинувачення судді Верховного суду США Бретта Кавано у сексуальному насильстві. Авторки збирали інформацію протягом трьох років, провели сотні інтерв'ю, які записували від Лондона до Пало-Альто. Все це підкріплено стенограмами розмов, листами та іншими оригінальними документами. Журналістки отримали за це розслідування Пулітцерівську премію у категорії «Служіння суспільству».

Читаємо важливе: книга «Вона розповіла» про становлення руху #MeToo-Фото 2

Джоди Кантор – журналістка із 20-річним стажем. Пише для The New York Times, де розпочинала з посади редактора рубрики «Мистецтво і дозвілля». У 2007 році вона почала писати про батьківщину Обами, вивчала їхню біографію та принципи життя, слідкувала за їхньою діяльністю, потім написала книжку The Obamas. A true story. Писала статті про Хіларі Клінтон та багатьох інших відомих політиків.

Читаємо важливе: книга «Вона розповіла» про становлення руху #MeToo-Фото 3

Меґан Туей – журналістка-розслідувачка у The New York Times. Писала також для Reuters, The Chicago Tribune, The Milwaukee Journal Sentinel. У фокусі її розслідувань складні соціальні проблеми: вона писала про лікарів, які після обвинувачень у сексуальних домаганнях продовжували практику, викрила поліцейських, які хоронили заяви про зґвалтування, викрила «чорний» ринок усиновлення. Її матеріали використовувалися в кримінальних справах і призвели до впровадження нових законів, спрямованих на захист незахищених людей та дітей.

Статті на тему