UA
RU

Чого бажають жінки: Найсексуальніший подарунок до 8 березня від women's secret

Редагувати переклад
Якісна, приваблива, а також неймовірно заманлива білизна - завжди гарна ідея для презенту.
Чого бажають жінки: Найсексуальніший подарунок до 8 березня від women's secret-Фото 1

Кожен чоловік напередодні такого важливого свята як Міжнародний жіночий день зіштовхується із типовою проблемою. Що ж такого незвичного подарувати своїй особливій дівчині, аби вона зрозуміла всю глибину ваших почуттів? Усі варіанти сюрпризів вже було розглянуто, але питання залишається відкритим. Редакція Marie Claire та бренд білизни women's secret впевнені, що правильний відповідь знаходиться на поверхні. Чутливий, гарний та романтичний подарунок — той, від якого будь-яка жінка буде в захопленні.

Чого бажають жінки: Найсексуальніший подарунок до 8 березня від women's secret-Фото 2

Для романтичної натури

Якщо ваша обраниця надає перевагу не галасливим вечіркам, а тихим вечерям у затишних ресторанах на відкритій веранді, прослуховуванню улюблених платівок на вінтажному грамофоні, зануренню у світ фантазій, то подарунок на 8 березня обрати для неї не складає жодних складнощів. Мереживна білизна світлих відтінків, наприклад голубого чи нюдового як у лінійці бренду women's secret, — пряме попадання у її серце. Сатинові стрічки та чуттєві плетіння — яка жінка відмовитиметься від такого зізнання у любові?

Чого бажають жінки: Найсексуальніший подарунок до 8 березня від women's secret-Фото 3

Для жінки-вамп

Соблазлива, відверта та готова до експериментів зі стилем дівчина сама вважає собі подарунком. Отже, вибирати для неї сюрприз на 8 березня — завдання великого рівня складності. Пощастило, що сучасні бренди білизни розуміють, що жінки відрізняються не лише за розміром одягу, але й з цим у разі women's secret не буде проблем, але й за примхами особистості. Для вашої спокусниці шукайте білизну підкреслено відверту — напівпрозору, лише мереживну, обов'язково найсексуальнішого кольору — темного, як ніч, яка чекає як винагорода за ідеальний подарунок.

Чого бажають жінки: Найсексуальніший подарунок до 8 березня від women's secret-Фото 4

Для чарівної та загадкової

Можливо ваша дівчина — справжня таємниця, яку розгадати вам не вдасться навіть після багатьох років. Тож пропонуємо вам нагадати обраниці, що ви обожнюєте її стриманість, загадковість та магічну привабливість. Упевнені, що найбільше їй сподобається білизна, яка сама в собі несе особливу таємницю. Наприклад, квіткові візерунки, намальовані ніби від руки, із напівпрозрачним ефектом натякають на її власні переваги. Така жінка вміє завжди дивувати та залишатися несподіваною.

Читай також: Після розлучення з Лілі Рейнхарт Коул Спроус вже зустрічається з новою дівчиною 

Чого бажають жінки: Найсексуальніший подарунок до 8 березня від women's secret-Фото 5

Для веселої та грайливої

Для таких жінок найважливіше – комфорт за будь-яких умов. Веселунка не має відчувати жодних перепон на шляху до святкування 8 березня, а то й на дискотеці, і вдома під час інтимного відзначення Міжнародного жіночого дня, вона повинна розуміти, що білизна не буде стримувати її рухів. Проте, і обов'язково привабливою вона все ще має залишатися. Нова лінійка бренду women's secret — історія не просто сексуальності, а соблазні, які залишаються комфортними.

Чого бажають жінки: Найсексуальніший подарунок до 8 березня від women's secret-Фото 6

Для зухвалої та сміливої

Неймовірна сила темпераменту, хоробрість та бажання будь-яку проблему вирішувати своїми силами — якості, яким можна лише позаздріти. Проте, 8 березня нагадайте своїй “залізній леді”, що ви кохаєте як її сміливу сторону, так і більш жіночну. Класичний силует білизни, серйозні та строгі кольори та як натяк на ніжність — довершений корсет.

Будьте впевнені, білизна — можливо й не найоригінальніший подарунок, проте саме той, що розповісти про глибину ваших почуттів до своєї обраниці. Будь-якій жінці буде приємно почувати себе особливою та розкішною, а нове придбання від одного з кращих брендів спіднього білизни — найкращий спосіб нагадати коханій, що вона все ще залишається для вас і особливою, і привабливою, і найсексуальнішою. Якою б не була ваша жінка, вона завжди зможе знайти ознаки ваших відвертих та щирих відчуттів у подарунку, який підкреслить її оригінальність та індивідуальність.

Статті на тему