Чоловік говорить: актор Артемій Єгоров

Редагувати переклад
Після того як Артемій Єгоров потрапив на Одеську кіностудію, його життя круто змінилося. Він знайшов себе, своє кохання, нове життя та мрії. Зараз Артемій - успішний затребуваний актор, якого ми добре пам'ятаємо за однією з головних ролей у комедії «Сусідка». Напередодні нового сезону детективу «Розтин покаже», який вийде 27 лютого на каналі ICTV2 ми поговорили з актором для рубрики «Чоловік говорить».

Чоловік говорить: актор Артемій Єгоров-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Не знаю. Це поняття змінювалось протягом всього мого життя. 

На сьогодні це відповідальність за себе і близьких тобі людей, сила духу і вміння творити мир навколо і всередині себе, але знову ж таки, це на сьогодні, через деякий час все може змінитись.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Залишатись людиною в будь-якій ситуації. Бути добрим і порядним. А ще я дивився на своїх батьків і розумів, що хочу жити інакше, хочу все зробити по своєму. У мене завжди було своє бачення життя. 

Вдячний їм за те, що вони не зупиняли мене на моєму шляху, вірили в мене і давали свободу вибору, навіть, якщо на їх думку, це було неправильно.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

У 18 років я потрапив на курси акторської майстерності на одеській кіностудії, познайомився з дружиною, попав в театр, почав зніматись. 

Тож так, є життя ДО кіностудії і ПІСЛЯ.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Літають ракети над мирними містами, прилетіти може куди завгодно, ніхто не застрахований і це невимушено підштовхує тебе дихати на повну, дозволяти собі радіти, кохати, кохатись. 

Робота… боже, як не люблю це слово, тому заміняю його іншим – творіння. Коли я на зйомках, або на сцені творю, мої колеги творять, ми творимо це вже справжній, непідробний драйв.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Маленький приклад: нещодавно я написав свою першу картину на холсті, вийшло, для першого разу досить непогано (сміється). Відкрив в собі художника. Знайшов себе?! Знайшов! 

А скільки таких «знайти себе» протягом життя – десятки, сотні, можливо навіть тисячі. 

Я ще знайду себе як продюсера, як кайтсерфера, як парапланериста і т.д. 

Ми знаходимо себе кожного дня, поки б’ється наше серце. Не припиняйте це робити, відкривайте себе нового, пробуйте, кайфуйте.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Бути щасливим. Оточити себе людьми, яких ти любиш, з якими на одній хвилі, займатись улюбленою справою, яка колись була лише мрією, а сьогодні є частиною твого життя, засипати і просинатись з відчуттям вдячності цьому Всесвіту за все.

Чоловік говорить: актор Артемій Єгоров-Фото 2

Як виглядає ваш стандартний день?

В ньому завжди знайдеться місце спорту, новій розвиваючій інформації, цікавому фільму, чайній церемонії і прогулянці на природі біля води.

Які якості партнера для вас важливі?

Ті, якими володіє моя дружина. Які вони – це тема для окремого, великого інтерв’ю (сміється). Най це поки залишиться загадкою.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Мертва (сміється). Мертвою людина може бути не тільки фізично. А ще не люблю людей недалеких. 

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Все матеріальне таке тимчасове (сміється). Найцінніше це життя і люди, які тебе оточують. Відношення, довіра, доброзичливість.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? 

Найважливішим в житті, ви не повірите, є життя!

Коли ви втратите свій аватар і покинете цю реальність, все інше не матиме сенсу. 

Тому цінуйте життя, кайфуйте від нього і дозволяйте собі бути щасливим, бо ми прийшли в цей світ саме для цього. Memento Vitae.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

5nizza зі своєю піснею СОЛДАТ(виключно оригінальна версія). Це справжній антивоєнний гімн.

Ернест Гемінґвей зі своїм геніальним «Прощавай, зброя».

А також потужний фільм Мела Гібсона, дуже вагомий для мене «З міркувань совісті». Раджу до перегляду. Якби більшість населення нашої Планети мислило як Десмонд Досс, війн просто б не було.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ЛІЗА ЗАЙЦЕВА, АКТРИСА ФІЛЬМУ “ЛИШАЙСЯ ОНЛАЙН” 

Статті на тему