Edit page title Чоловік говорить: Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Чоловік говорити: Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Чоловік говорить: Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК

Редагувати переклад
15-го грудня біля Жовтневого палацувідбувся ювілейний концерт гурту  ТНМК–«Нєформат». Рівно 21 рік з моменту випуску альбому. На запитання традиційної рубрики Marie Claire Ukraine відповів фронтмен гурту  Олег Фагот Михайлюта.
Чоловік говорити: Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК-Фото 1

Фото: facebook.com/olegfahot.mykhailiuta

Яким має бути «справжній чоловік»? Як з роками змінилося це значення для вас?

Справжній чоловік, по-перше, має бути спокійним. Бо спокій — це головне, адже питання доводиться розрулювати різні. Зосередитися і акумулювати. Чим більше в тобі всередині спокою, тим більше ти зможеш проаналізувати. Тобто справжність — це все про внутрішній, глибинний спокій.

Я почав тільки цінувати спокій із роками. 

Які життєві уроки дали вам батьки?

Урок кохання. Гарний, потужний і на роки. 

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Син – це чудовий, яскравий поворотний момент. Ти можеш відчувати себе самим собою, а можеш бути батьком. І це чудово. Мені подобається.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?  

Цікавість до всього, що довкола. І таємничість. Ще прагнення до навчання, що можу знайти щось нове, навчитись.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?  

Та ні, куди там. Це вічний процес. Мені здається, що знайти фінально себе можуть лише люди, які лишаються виключно наодинці сам з собою, а ті, хто в комунікації зі світом, хто “в міру”, то ті вічно в пошуку.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Щастям, напевно що. Успіх вимірюється щастям.  

Чоловік говорити: Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК-Фото 2

Фото: facebook.com/olegfahot.mykhailiuta

Як виглядає ваш стандартний день? Зараз, у війну, та у підготовці до концерту. 

Репетиція-студія, студія-репетиція. Коли почалась війна, то це було так: підйом-шикування-казарма-навчання-відбій. Так було з березня. Потім долучились до благодійних ініціатив, покатали туром “Війна світів” для збору коштів на ЗСУ в Європі. То і там було все за графіком — кожного дня інше місто, в останньому виїзді 21 концерт без дей-офів.  

Які якості партнера для вас важливі?

У самому слові "партнер" уже все закладено.

Партнер — щось для тебе велике. Партнер — це частина тебе. І ця частина тримається на довірі. А все решта — дивитись в один бік, а якщо в різні, то глобально все ж бути поруч.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Тут теж просто — їх немає поруч. Ті, яким не місце тут, поруч.

Яка матеріальна річ (з тих, якими ви володієте) – найцінніша для вас та чому?

Я не думав ніколи про це, бо не маю улюблених речей. Я нічого такого не тримаю в пам’яті. Але якщо поритись, то хіба по маминим речам пройтись. По шкатулкам і так далі. То тут багато чого можна пригадати.

Для мене важливі спогади. Їх тримаю за найважливіше, а вони ж не матеріальні.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Іноді в один момент тобі здається щось дуже важливим, а вже в інший момент — це вже дурниця, неважливе. І це якось смішно, одночасно в голові поміщається. Ніщо не переважає ні один бік. все є одночасним. І важливе, і немає сенсу — як всесвіт.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Жодного не можу виділити. Твори дають можливість наступним поколінням пригадати як це було “тоді”. Але так як людина не навчається з історичних прикладів, то ніякий антивоєнний твір не вплине на суспільство настільки, щоб суспільство забуло про війну. Суспільство завжди хотітиме воювати. Хоч на такому рівні.Так людина низько побудована. Так буде до останнього подиху останньої люди на Землі.  

Статті на тему