Edit page title Чоловік говорить: продюсер та інфлюєнсер Петро Заставний  
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про Чоловік говорити: продюсер та інфлюенсер Петро Заставний - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Чоловік говорить: продюсер та інфлюєнсер Петро Заставний   

Редагувати переклад

Петро Заставний інфлюєнсер, продюсер гурту TVORCHI, ресторатор та автор подкасту «ФОП 3-ї групи».

Редакція Marie Claire спеціально для рубрики «Чоловік говорить» розпитала у Петра про успіх, поворотні моменти в житті та пошук себе.

Чоловік говорити: продюсер та інфлюєнсер Петро Заставний -Фото 1

Яким має бути «справжній чоловік»?

Чоловік має бути щасливим та всебічно розвиватися. Але це лише моє бачення «чоловіка» і ті, як я хочу розвиватися. Бо в XXI столітті фраза «повинен бути» сприймається в негативному ключі, причому як щодо жінок, так і чоловіків.  

Які життєві уроки дали вам батьки?

Дуже важко виділити якісь конкретні уроки, бо батьки закладають усю базу принципів для своїх дітей. Якщо виділити перше, що спало на думку, то це «якщо будеш мало працювати, то не досягнеш успіху». 

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Звичайно, але достеменно не один. Якщо говорити про бізнес, то це, мабуть, перший успішний ресторан. Як тільки я побачив як щось, що було лише ідеєю в моїй голові, через півроку вже працює в реальності, одразу підсів на цей процес створення нових проектів. Тепер важко зупинитися!

Чоловік говорити: продюсер та інфлюєнсер Петро Заставний -Фото 2

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Втілювати в життя ідею, яка з'являється в голові. У такі моменти відчуваю, що можу все, і це додає сил рухатись уперед. Але це палиця з двома кінцями. Деколи хочеться трохи зупинитися і відпочити, щоб не вигоріти. Але нова ідея в голові та думка, що хтось може реалізувати це швидше, смикають і змушують не зупинятися. Іноді навіть без мого усвідомленого бажання.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

І так, і ні. Я можу займатися, наприклад, створенням нового треку з TVORCHI. Потім раптом перегоріти й думати: для чого це все? Тоді перемикаюся та знаходжу собі в інших проектах. 

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

У сучасному світі є універсальний метод вимірювання успіху – це гроші. Не просто так, коли бізнес приносить гроші, його називають успішним проектом. 

Ну і ще один важливий елемент — наскільки те, чим я займаюсь, робить людей довкола щасливими. 

Чоловік говорити: продюсер та інфлюєнсер Петро Заставний -Фото 3

Читайте також: Small Talk: телеведучий Єгор Гордєєв про власний досвід волонтерства

Як виглядає ваш стандартний день?

У мене немає стандартного дня, якщо чесно. І це продиктовано частково тим, що у нас із дружиною різні бізнеси. Тому одного дня ми можемо займатися підбором тканин для бренду COOSH, а наступного я можу весь день знімати підкаст з друзями, працювати в ресторанах чи ремонт у новому поміщенні. 

Які якості партнера для вас важливі?

Розуміння. 

Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

Цікаве запитання. Є якості в людях, які точно мене дуже відштовхують. Наприклад, коли людина обманює чи краде. Таким не місце ні в моєму близькому оточенні, ні в жодному з моїх проектів. 

Чоловік говорити: продюсер та інфлюєнсер Петро Заставний -Фото 4

Яка матеріальна річ найцінніша для вас та чому?

Тут відповідь очевидна – це телефон. Але дорогий він у переносному значенні. Там збережено багато моментів з життя: від фотографій народження сина до старого застосування для бронювання автобусів з першої спільної подорожі з дружиною.

Що ви вважаєте у житті найважливішим? Що найменш важливим?

Людське життя для мене є найважливішим. 

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Розповідь мого дідуся про долю в Другій світовій війні та життя після неї. Геніальність у тому, що минули десятки років, а нічого не змінилося. Ми зараз воюємо з таким же злом, проти якого боровся мій дідусь і 70 років тому. Про це я записавши окремий випуск подкасту

 

Статті на тему