UA
RU

Чоловік говорити: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков

Редагувати переклад

Дмитро Фомченков, restaurant-creator, креативний директор та співвласник брендингової агенції Guides. Автор успішних ресторанних концепцій багатьох ресторанів Одеси, серед яких YUG, LOMA club hotel, Nipper Bar, Flacon Bar, Sabaneev Gourmet garden, Underhill beach та інші.

Зовсім недавно Дмитро розпочав реалізацію нових ресторанних проектів відразу в декількох країнах Європи, тому ми вирішили, що це чудова нагода поставити йому питання рубрики «Чоловік каже».

Посилання на сторінку Instagram

Instagram.com/fmchnkff

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Настав час, коли «справжній чоловік» не винен, а може бути «справжнім». Коли при своїй мужності чоловіки не бояться бути ніжними, люблячими, м'якими та тими, хто вміють робити своїх коханих щасливими. Справжній чоловік руйнує стереотипи, адже він не ділитиме справи на «чоловічі» та «жіночі», а тому завжди готовий узятися за те, що важливо. Такий чоловік — відмінний чоловік, батько і водночас успішний фахівець у своїй професії, тому він постійно розвивається в різних напрямках..

Чоловік говорити: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 1

Які життєві уроки дали вам батьки?

Найкраще з того, що мені дали батьки — це самостійність. До багатьох вона приходити вже в усвідомленому віці, я ж звик до неї з самого дитинства. Тому мені так легко приймати рішення, адже для них мені не потрібно ще чиясь думка.

Завдяки своїй батьківщині, я отримав і почуття смаку, цьому не навчитися, якщо його немає в крові.

Переступивши свої 30 років, я усвідомив, як багато я отримав і як багато мені належить передати своїм дітям, щоб вони могли стати ще більш вільними, щасливими і незалежними.

Читай також: Смак до життя: Поласувати автентичною азійською кухнею у розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa

Чоловік говорити: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 2

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Таких поворотів було кілька.

Один із них — це доросла і самостійна життя, сповнена пригод. У той момент я побачив нескінченний світ можливостей і вперше побував у екзотичних країнах, вбираючи культуру, быт і традиції інших народів.

Інший же — це вихід з великої компанії, в якій я перебував у складі директорів, і відкриття власного дизайн-агентства, в якому все залежить тільки від тебе і твоїх можливостей.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Найбільше заряджає усвідомлення реалізації собі, проектів, моєї команди і, звичайно ж, відносин. Перебуваючи в гармонії з самим собою, чітко бачиш це і в тому, що ти робиш. А коли ти цим ще й можеш поділитися, то це додає впевненості та запалу!

Чоловік говорити: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 3

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Надіюсь, що ні, адже пошук собі — це нескінченний процес, який додає інтригу до життя.

Знайти собі мені хочеться в старості, коли не треба буде комусь, щось доводити, а можна буде просто зустрічати світанки десь на березі моря, попиваючи бокал прохолодного просіка.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Успіх залежить від того, як сильно ви вірите в те, що робите. Мені часто доводиться допомагати відкривати бізнес, тому, починаючи працювати з новим замовником, я завжди повинен бути упевнений у тому, що він вірить у себе, свою команду і свій продукт. Звичайно, це не запорука успіху, але точно вірний шлях до нього.

Як виглядає ваш стандартний день?

У мене не буває стандартних днів. Звичайно, бувають повторювані, але це зовсім не схоже на рутину, швидше на обов'язки, які потрібно виконувати. Саме тому я дякую тим, хто мене оточує, за те, що вони наповнюють мою життя фарбами і завжди готові відправитися зі мною у незаплановане подорож, танцювати на концертах або просто влаштувати вечір спогадів за вечерею.

Чоловік говорити: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 4

Які якості партнера для вас важливі?

Я ціную відкритість, чесність і любов до життя.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Напевно, це людина, яка бреше.

Я дуже тонко відчуваю щирість та брехню, а тому завжди точно знаю, як їх розрізнити. І саме тому мені так просто прощатися з корисливими, нещирими та брехливими людьми.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від Одеси! Адже вся моя життя проходить саме тут. Мені часто пропонують переїхати в інші міста і навіть країни, але так важко відмовитися від того місця, де ти ввібрав усі ті, чим можешь пишатися з детства.

Статті на тему