UA
RU

Чоловік говорить: TUMAZAR, музикант та найпопулярніший репетитор з англійської мови в TikTok

Редагувати переклад
Популярний репетитор з англійської мови з TikTok TUMAZAR та співак відповів на запитання рубрики Marie Claire Ukraine.

Чоловік говорити: TUMAZAR, музикант та найпопулярніший репетитор з англійської мови в TikTok-Фото 1
   

Яким має бути справжній чоловік?

Я вважаю, що словосполучення «справжній чоловік» потребує термінового ребрендингу, адже дуже довго це поняття є заплямованим стереотипними судженнями. Чоловік — це просто стать, більше нічого. Поняття «справжній чоловік» і «справжня жінка» повинні бути ідентичними і значити одне і те ж саме.

Дуже довго в інфопросторі характериста чоловіка була приблизно така: вім має бути сильним, рішучим, без права на сльози і таке інше. Та, насправді, плакати може хто завгодно, жінка може бути у шлюбі рішучою, а чоловік більш творчим і тендітним. Таких нестереотипних прикладів можна навести дуже багато.

Не існує маскулінних і фемінних емоцій і вчинків. Емоції існують незалежно від вашої статі. У моєму всесвіті немає поняття “справжній чоловік”, там є чоловіки і жінки, і усі ми справжні.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батьки мене навчили тому, що треба займатися улюбленою справою, не наживати собі ворогів, ставитися легко як до своїх перемог, так і до поразок.

У вас був поворотний момент після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

Думаю… повномасштабне вторгнення. Чогось більш разючого і не знайдеш.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Мабуть, найбільше — це усвідомлення, яке прийшло до мене в років 20. Більшість свого життя я прожив з думками, що здійснення мрій не залежить від того, наскільки завзято ти працюєш і йдеш до них. Якщо судилось тобі стати відомим ученим і відкрити новий елемент — так і буде, якщо ні — можеш навіть не намагатись.

Лише в років 20 я зрозумів, що це повний абсурд, який лише збивав мене зі шляху. Кожна людина може стати ким завгодно і досягти рівно того, чого вона прагне. Навіть якщо ви народилися без виняткових вокальних здібностей, ніщо не завадить вам стати найвідомішою в світі поп-співачкою. А для того, аби винайти антибіотик, який врятує людство, не обов’язково вчитися в Гарварді і купити «Квантовий марафон бажань від Альберта Ейнштейна». Можна бути просто n-ною дитиною з сім’ї звичайного фермера. Достатньо бути зацікавленою і працьовитою людиною, ось і все! Це усвідомлення мене так мотивує, що я гублюся у справах, які мені ще треба втілити в життя.

Чоловік говорити: TUMAZAR, музикант та найпопулярніший репетитор з англійської мови в TikTok-Фото 2

Як вам здається, ви знайшли себе?

Думаю, що все моє життя — це пошук. Чесно кажучи, у мене немає бажання його завершити. Цей пошук, маю на увазі. Я ладен все життя жити в пошуках себе. Мені це подобається.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Якщо несерйозно, то в кількості прослуховувань мого треку на музичних платформах. Якщо дуже несерйозно, то в кілоджоулях на моль мого тіла (сміється)

Чоловік говорити: TUMAZAR, музикант та найпопулярніший репетитор з англійської мови в TikTok-Фото 3

Як виглядає ваш стандартний день?

Зазвичай кожен день у мене різний і дуже насичений. Я точно не та людина, яка сидить на місці і нічого не робить. Мабуть, я повторюсь, але скажу ще раз, що мені подобається вчити та дізнаватись щось нове. Тому можу з упевненістю сказати, що кожен день для мене — це відкриття.

Отже, розповім вам про свій день детальніше:

Прокидаюся я приблизно о 8:30 (прокинутись раніше для мене це норма, але якщо є можливість цього не робити — я тільки ЗА)

Потім у мене проходять 3-4 індивідуальні уроки англійської.

Після цього я трохи відпочиваю, п’ю каву, займаюсь спортом і продовжую працюати і займатись творчістю: вигадую сценарії для відео ТТ, пишу пісні, готую ідеї для фотозйомок, курсів, якихось цікавих проєктів.

Інколи мені доводиться ховатись від ракет в підвалі свого дому. Інколи я беру курси китайської, англійської. Так, я також вчу англійську. Нікому не завадить постійно вчитися і покращувати постійно знання.

Які якості партнера для вас важливі?

Для мене важливо, щоб було цікаво і легко з тими, хто знаходиться поруч. Імпонують люди, які мають свої хобі і захоплення, які вміють підтримувати і брати на себе відповідальність. Я, в свою чергу, готовий віддавати те ж саме.

Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

Людина без жаги до життя і самопізнання. І точно скажу, що я до себе не підпускаю токсичних людей і тих, хто може мене принижувати.

Від чого вам найскладніше відмовитися?

Від користування електроенергією! Мені треба заряджати гаджети, щоб працювати! Але зараз, як ми усі знаємо, маємо з цим складнощі через терористичне бомбардування росією наших критичних інфраструктур.

Чоловік говорити: TUMAZAR, музикант та найпопулярніший репетитор з англійської мови в TikTok-Фото 4

Чоловік говорити: TUMAZAR, музикант та найпопулярніший репетитор з англійської мови в TikTok-Фото 5

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ІРИНА ГАЛАЙ, АЛЬПІНІСТКА, ПЕРША УКРАЇНКА, ЩО ЗДІЙСНИЛА СХОДЖЕННЯ НА ГОРИ ЕВЕРЕСТ ТА К2