UA
  RU

  Чи не на годині? Або чому цього року я знову шанували за «Оскаром»: Маріанна Гаряжа, маркетинг менеджерка

  Редагувати переклад
  Спостерігати за церемонією вручення "Оскар" на телеканалі "Україна" в ніч, не зважаючи що це ніч з неділі на понеділок - увійшло в традицію в українських кіноманів та всіх, кого цікавить світське життя Голлівудських селебріті. Цього року через війну нагородження не показували. В тім Маріанна Гаряжа, маркетинг менеджерка компанії-кінодистриб'ютора розповіла чому вона і цього року не зрадила традиції.

  Оскар 2022


  Я вже й не згадаю, коли з'явилася традиція дивитися Оскар у прямому ефірі. Зазвичай оскарівська ніч жива, адже з початку трансляції червоної доріжки – і аж до моменту оголошення найкращого фільму, ми бачимо з подругою про найкращі луки, номінантів, а в моменти, коли перемагає хтось «політичний», то дискутуємо на тему несправедливості та зашореності кіноакадемік.

  Цього року все було інакше. Оскар дивувалися, щоб почувати слова підтримки. Бо Оскар – це ласий майданчик для інформування світу про події. А війна України проти Росії – гаряча тема. На жаль, переможці та перезентери знехтували можливістю говорити.


  Ніч пролетіла з думкою: «Що ж таке з вами люди? Чого ви боїтеся?». Поки ви жалієтесь на життя та захищаєте щось на словах, українські міста бомбують, гинуть діти та дорослі.

  Перед очима постали два світи: оскарівський — де все добре та літають поні, та наша реальність, де сотні тисяч людей кожну секунду боротимуться за свою життя у Маріуполі та інших містах та містечках країни.

  Логічним завершення премії завжди був пост із фото найкращих образів у собі у профілі. Цього року «безмовний» Оскар спонукав візуально показати діаметрально протилежні світи. За останні 35 днів, на жаль, назбиралося багато воєнних фото, які крають серце. Діти, що погибли, матері, які жертвують собою, щоб захистити своїх малюків, поранені тварини, знищені домівки – та інші жахіття війни.


  І в котрій упевнилася потрібно діяти та говорити про те, що відбувається. Адже якщо ти мовчиш, то стаєш на бік зла.

  Все буде Україна!

  Редакція Marie Claire Ukraine доєднується, та дякує авторці за серію створених нею колажів.  Оскар 2022 9

  Оскар 2022 8


  Оскар 2022 7

  Оскар 2022 6

  Оскар 2022 5


  Оскар 2022 4

  Оскар 2022 3

  Оскар 2022 2

  Оскар 2022 1

  Авторка колажів: Маріанна Гаряжа

  ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ОСКАР-2022: ШЕПІТ ТА КРИКИ НА ПІДДЕРЖКУ УКРАЇНИ

  Статті на тему