Чому вам варто зв’язати свою другу половинку і як це зробити? Все про шибарі.

Людська сексуальність настільки розмаїта й часом контраверсійна, що навіть спосіб зв’язування в’язнів може перетворитися на всесвітньо відомий кінк, що підносить стосунки з собою та партнером чи партнеркою на новий рівень. Саме так, шибарі – традиційне японське мистецтво естетичного бондажу – не відразу було таким, як ми знаємо його сьогодні. Загальновідомого значення (в’язання патернів на тілі партнера/партнерки) ця практика набула в 17-18 століттях, а на західний світ поширилась і зовсім нещодавно – у другій половині 90-х років.

Але не будемо заглиблюватися в історію, адже ви напевне опинилися тут із метою отримати відповідь на запитання в заголовку. Тож чому вам варто спробувати шибарі і як безпечно та з задоволенням це зробити, розповідаємо прямо зараз.

Чому вам варто зв’язати свою другу половинку і як це зробити? Все про шибарі.-Фото 1

Чому?

Шибарі – це надзвичайно чуттєва практика, що по суті не має відкритого запрошення до класичного сексу. Натомість, вона більше нагадує парну медитацію, прелюдію чи навіть танок двох, бо розвивається повільно, задіює дрібну моторику та фантазію, допомагає зосередитися на моменті і стати ближче з власним тілом і тілом партнера/партнерки. «Це нагадує медитацію. Коли я в’яжу свою партнерку, то цілковито поглинутий процесом. Такої концентрації я не відчуваю з жодним іншим заняттям», – розповів нам один із підписників Anoeses Education.

Шибарі – це також ідеальний варіант для допитливих людей або тих, хто хочуть цю допитливість розбудити. Неважливо, чи зв’язуєте ви, чи вас, – віддача або отримання контролю стимулюють цікавість до того, як відчуває наше або тіло іншої людини; чи далеко межа, яку не захочете/зможете перейти; наскільки сильна ваша довіра до одне одного. А час на рефлексії після сесій дозволить прослідкувати розвиток чуттєвості та довіри у стосунках.

Зрештою, шибарі – це надзвичайно красивий спосіб подарувати або отримати відчуття бажаності. Естетичні патерни мотузки, що підкреслюють вигини, тісно прилягають до тіла, лишають відкритий доступ до найбільш соковитих частин, спонукають розглядати партнера/партнерку, говорити їм компліменти, відзначати особливо кохані частини. Результат в’язки шибарі – це не просто обмеження рухливості чи хаотичні вузлики тут і там, це естетичний візерунок на тілі, що допомагає передати почуття того/тієї, хто цей візерунок створювали.

Чому вам варто зв’язати свою другу половинку і як це зробити? Все про шибарі.-Фото 2

Як?

Перш за все, проведіть власне міні дослідження і визначте, що саме вам подобається в шибарі, якого відчуття прагнете, які саме роль, техніка, патерни вас захоплюють. Так вам буде легше прокомунікувати свої інтерес та бажання партнерові/партнерці.

Разом перегляньте відео уроки, еротичні ролики з шибарі. Не зупиняйтеся на найперших результатах пошуковика, гортайте далі, хтозна, що може збудити у вас особливий інтерес.

Якщо всі причетні таки погодилися спробувати, почніть із навчання. При чому навчатися має не тільки та людина, що зв’язуватиме, але і так, котру зв’язуватимуть. Ви маєте розуміти ролі одне одного, потенційні ризики та можливості посилити задоволення. Обирайте ті ресурси, яким довіряєте, – цьому варто приділити особливу увагу, адже шибарі має ризики як для фізичного здоров’я, так і для ментального стану.

Вивчіть техніку безпеки й доведіть її до автоматизму. Кілька основних порад:

  • спочатку пройдіть навчання, потренуйтеся без іншої людини, і лише коли впевнитись у власних силах, практикуйте на одне одному;
  • поруч завжди мають бути гострі міцні ножиці на випадок, якщо в’язку треба розірвати негайно;
  • під час шибарі сесії дотримуйтеся правила активної згоди, яке передбачає, що лише чітке «так» означає «так»;
  • не зайвим буде домовитись і про невербальні знаки на позначення згоди, дискомфорту, критичної ситуації;
  • завжди виділяйте час на поніжитися й обговорити деталі після сесії.

Правильно оберіть матеріал мотузки, переконавшись у відсутності алергії та якості самого виробу. Є два варіанти: натуральне волокно, що не тягнеться (джут, коноплі), або м’якші матеріали, як-от бавовна, шовк чи поліестер.

Не поспішайте і насолоджуйтеся процесом. Шибарі – це мистецтво, якому вчаться, тому абсолютно нормальним є те, що у вас не виходитиме все і відразу. Дайте собі час.

Чому вам варто зв’язати свою другу половинку і як це зробити? Все про шибарі.-Фото 3

Ось також сценаріїв, які допоможуть органічно включити шибарі у ваше сексуальне життя:

  1. Шибарі як прелюдія. За допомогою техніки протиходів, що дозволяє утримувати зоровий контакт, а також патернів, що окреслюють груди, сідниці, геніталії, розпаліть бажання одне одного через повільні дотики, звабливі погляди, компліменти й описи всього того, що хочете зробити одне з одним.
  2. Шибарі як частина рольових ігор. Тут у нагоді стануть в’язки, що прикріплюють людину до стільця, або ж обмежують рухи рук/ніг. Такі пози ідеально пасують рольовим іграм у секретних агентів/агенток, шпигунів/шпигунок. За бажанням сторін, навіть палке продовження гри може відбуватися зі в’язкою, а сексуальні стимуляції бути спробами отримати необхідну інформацію.
  3. Шибарі як естетичне доповнення до сексу. В’язки, на кшталт тих, що фіксують гомілку до стегна або ж кріпляться на в зоні тазу, підкреслюючи сідниці й геніталії, допомагають знайти нові пози для сексу і можуть служити своєрідним тригером для збудження. Залежно від динаміки ваших стосунків, цей сценарій може доповнюватися підкоренням/підпорядкуванням, стимуляцією тіла воском, флоггерами тощо.

Приємної подорожі у світ шибарі!

Фото: instagram.com/anoeses.brand

Читайте також: ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ: СЕКСУАЛЬНА БІЛИЗНА ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ 

Статті на тему