UA
RU

Що нового ми дізналися про Мішель Обаму з документального фільму Netflix

Редагувати переклад
П'ять місяців знімальна група їздила з Мішель Обамою Америкою, щоб зняти документальний фільм про неї і показати колишню першу леді США такою, якою ми раніше її не знали. 

Що нового ми дізналися про Мішель Обаму з документального фільму Netflix-Фото 1

Купити книгу «Становлення»

Нещодавно на Netflix вийшов документальний фільм «Становлення» про колишню першу леді США Мішель Обаму. Картина була присвячена не просто її визначній особистості, а промо-туру з однойменною книгою по 34 штатах Америки.

«Становлення» — автобіографічний роман Мішель Обами про її життя, починаючи з дитинства і до періоду, коли вона стала першою темношкірою леді США. Історія Мішель — набагато більше, ніж про вірну супутницю Барака Обами, а ще й про захисницю прав жінок, котра любить дружину та маму. 

Читайте також: Про принца Гаррі та Меган Маркл випустять чесну біографічну книгу за їхньою згодою

Вперше роман вийшов у 2018 році і став бестселером у США лише за 15 днів! Дивовижний рекорд, але обличчя Мішель Обами на обкладинці та обіцянку захоплюючої історії її життя зробили потрібний комерційний ефект. 

Книга цікава і тим, що музикант Questlove записав до неї альбом із саундтреками під назвою The Michelle Obama Musiaqualogy. До нього увійшли культові треки Прінса, Майкла Джексона, Бейонсе та багатьох інших музикантів. 

Що нового ми дізналися про Мішель Обаму з документального фільму Netflix-Фото 2

Якого це бути першою леді?

Бути першою леді – найбільша честь у моєму житті. Але скільки людей перебувають у центрі уваги? Кожен жест, який ви робите, кожну мить аналізується. Світ спостерігає за будь-яким рухом. Ваше життя більше не належить вам,

- Розповідає Мішель Обама в документальному фільмі.

Що нового ми дізналися про Мішель Обаму з документального фільму Netflix-Фото 3

Виховання дітей

Дочкам Мішель і Барака Обами було 10 і 7 років, коли їхні батьки набули нового статусу в суспільстві та практично перебралися до Білого дому. Зараз Малія та її молодша сестра Саша виросли, навчаються у престижних навчальних закладах, а дитинство провели з усвідомленням, що їхній батько — президент США. 

Протягом восьми років ми говорили: «Так, президент ваш батько». Це не має до вас жодного стосунку. Віднесіть свої дупи до школи. Так, у вас є охорона, просто ігноруйте їх, вони тут не для вас,

- Згадує Мішель слова для своїх дочок. 

Незважаючи на таку формальність — охоронці, тато президент — Мішель Обама намагалася виховувати дітей «нормально», як вона каже у фільмі: «Мені довелося просити співробітників {Білого дому}, щоб дівчатка вчилися прибирати у своїй кімнаті, заправляти ліжка, прати одяг. Я не хотіла виховувати дівчат, які не знають, як заправити ліжко.

Читайте також: 10 улюблених книг голлівудських знаменитостей

Що нового ми дізналися про Мішель Обаму з документального фільму Netflix-Фото 4

Свобода слова 

Статус першої леді США вносить корективи в життя і вона не може бути незмінною. З Мішель Обамою так і сталося. Крім громадської діяльності, відповідальності на своїх плечах і плечах чоловіка колишньої першої леді доводилося жорстко контролювати і забути про спонтанні промови. 

Вона більше не така ретельна, як раніше: можливість відпустити все з голови дає набагато більше простору, 

— каже зараз про свою маму Малія Обама. 

Читайте також: Мішель Обама: впевненими кроками від улюбленої молодшої сестри до найвпливовішої жінки США

Що нового ми дізналися про Мішель Обаму з документального фільму Netflix-Фото 5

Будьте собою та зберігайте індивідуальність

Ми з Бараком упродовж усього президентства, брехні та того, що говорили про нас — усе, що ми могли зробити, це прокидатися щодня і виконувати свою роботу. І хай вона наше життя говорять самі за себе.

Будьте собою, живіть своїм життям і не втрачайте своєї особи, незважаючи на обставини. Саме ці думки намагається донести Мішель Обама до своїх глядачів та читачів. Хоча колишня перша леді і була скрізь супроводжувала свого чоловіка тінню, вона займалася громадською діяльністю, юридичною, здобула освіту, виросла в небагатому районі та сім'ї із середнім достатком, світ знає її не лише як дружину екс-президента США. 

Статті на тему