UA
  RU

  Від невідомості до «Євробачення-2020»: що потрібно знати про гурт Go_A

  Редагувати переклад
  22 лютого Україна обрала свого представника на пісенний конкурс "Євробачення-2020". У Роттердамі нашу країну представить гурт Go_A, назва якого більшості ні про що не говорить. Розповідаємо, що треба знати про музикантів, чому перемога стала для них несподіванкою та багато іншого. 

  Від невідомості до «Євробачення-2020»: що потрібно знати про гурт Go_A-Фото 1

  Беззаперечна перемога 

  Практично завжди довкола Національного відбору розгортається якийсь скандал. Торік співачка Maruv відмовилася підписувати контракт та виступати на «Євробаченні», але цього року все було інакше. Причиною цього стали змінені правила конкурсу та участь у відборі молодих артистів. 

  Гурт Go_A не просто уникнув будь-яких скандалів, а й переміг зі 100% підтримкою як журі, так і глядачів. Колектив отримав максимальні бали від суддів та глядачів Національного відбору. 

  Цікавий факт: на виступі групи з фіналу Національного відбору вже понад 1 мільйон переглядів!

  Досвідчений колектив

  Коли став відомим склад учасників Національного відбору на «Євробачення-2020», багато хто називав його конкурсом талантів, адже майже всі артисти — молоді та недосвідчені, але це не зовсім так. 

  Гурт Go_A існує ні багато ні мало з 2012 року. Молодим колектив називає себе лише через відсутність досвіду на телебаченні, але, як бачимо, це не завадило їм перемогти. 

  Від невідомості до «Євробачення-2020»: що потрібно знати про гурт Go_A-Фото 2

  Склад 

  Наразі гурт складається з чотирьох учасників: засновника Тараса Шевченка, Катерини Павленко, Ігоря Діденчука та Івана Григоряка. Але раніше, як розповідали самі хлопці, склад змінювався 14 разів!

  Участь у фестивалях

  За вісім років існування колектив хоч і не давав багато інтерв'ю та не знімався на телебаченні, фестивальне та концертне життя у них було досить активним. Go_A виступали в Польщі, Ізраїлі, а також в Україні на ГогольFest, Білі ночі vol2 і не тільки. 

  Від невідомості до «Євробачення-2020»: що потрібно знати про гурт Go_A-Фото 3

  Інші іпостасі 

  Крім виступу складом Go_A, у учасників групи є інші заняття. Солістка Катя, наприклад, кілька років керує хором ветеранів. 

  Від невідомості до «Євробачення-2020»: що потрібно знати про гурт Go_A-Фото 4

  Конкурсна пісня

  Пробувати свої сили у Національному відборі Go_A вирішили із піснею «Соловей». Особливість групи у суміші жанрів: вони грають електронну музику, яка успішно доповнюється фольком. 

  Цікаво, що Go_A стануть першими учасниками Євробачення від нашої країни, які виступатимуть з піснею повністю українською мовою. Але чи змінять учасники пісню до самого конкурсу, чи залишать рідною для нас мовою — поки що невідомо. 

  Фото: facebook.com/GoAbandoriginal, @eurovision.ua, @denisdidkivskyi

  Статті на тему