UA
  RU

  Що почитати: романи, які тримають у напрузі до останньої сторінки

  Редагувати переклад
  Ці книги варті вашої уваги і тримають у тонусі від першої до останньої хвилини.
  
  
  
  

  «Таємнича історія Біллі Міллігана», Деніел Кіз

  ТАЄМНИЧА ІСТОРІЯ БІЛЛІ МІЛІГАНА

  Купити 

  У Біллі Міллігані вживалося 25 осіб різного віку та статі з несхожими характерами – в історії Америки ця людина була першою, кого визнали невинною у тяжких злочинах через душевний розлад. Книга Деніела Кіза занурює читача у складності буття в такому перенаселеному тілі: у порівнянні з баталіями в голові Міллігана «Санта-Барбара» виглядає дитячим лепетом на галявині. 

  Читайте також: ПЕРЕОЦІНКА ЛІТЕРАТУРИ: КНИГИ З ШКІЛЬНОЇ ПРОГРАМИ, ЩО КОРИСТУЄ ПРОЧИТАТИ Дорослим

   

  «Спогади», Віктор Франкл

  Віктор Франкл

  Купити

  Остання книга видатного дослідника в галузі психіатрії, винахідника логотерапії, гуманіста та талановитого письменника Віктора Франкла, відомого своєю працею «Людина у пошуках сенсу». «Спогади» розповідають про проведені у Відні дитинстві та юності автора, про його наукові дослідження в період між двома світовими війнами, про роки ув'язнення в Освенцимі та прагнення допомогти людям. Книга розкриває стратегічний сенс логотерапії як методу, що дозволяє людині жити осмисленим цілісним життям. Б'ємося об заклад, «Спогади» будуть актуальними ще не одне десятиліття.

   

  «Нульовий номер», Умберто Еко

  HVFodZuUWiCOqk6VLDtXFA-article
  Купити

  Після довгої перерви в п'ять років побачила світ нова книга Умберто Еко. На сторінках роману ви не знайдете звичної стилізації під Середньовіччя, епоху бароко чи XIX століття – він присвячений життю Мілана 1992 року. В наявності політичні інтриги, таємні дії масонської ложі, спроба вбивства Папи Римського, продажні журналісти та інші «злі підступи ворогів». А «нульовий номер» – це «пілотний» номер газети, покликаної сіяти та вирощувати, пестити та плекати брехню. Цікаво, що це герої нового роману – мерзотники різного калібру.

  Читайте також: MUST-READ: КНИГИ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ РОЗІБРАТИСЯ З ПОНЯТТЯМ ФЕМІНІЗМ

   

  «Нічна музика», Джоджо Мойєс

  Джоджо Мойєс
  Купити

  Ізабелла Делансі, перша скрипка симфонічного оркестру, заможна леді та мати двох підлітків, овдовівши, втрачає не тільки чоловіка, а й засоби для існування. У спадок вона отримує старий особняк на березі озера, неподалік Лондона. Однак на «мальовничу руїну» націлена безліч інших претендентів. Ізабелла втягнута в поєднання інтриг, що змітають прекрасні ілюзії. Але гіркота життя допомагає долати музику. Роман насичений таємницями, секретами, загадками. Не обійшлося і без історії кохання. На перший погляд, «Нічна музика» – це добра казка для дорослих. Але все набагато глибше.

  Статті на тему