UA
RU

Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate

Редагувати переклад

Рівень Upper Intermediate цілком підходить для вільних подорожей англомовними країнами, навчання за кордоном або перегляду фільмів мовою оригіналу. Все, що ви встигли вивчити до цього – відповідає базовим мовним компетенціям: читання, письма, говоріння та слухання. Однак якщо ви хочете прочитати художню чи спеціальну літературу, яка охоплює вузькоспрямовану термінологію, то краще час від часу звертатися до словника, щоб з'ясувати значення незнайомих слів та виразів.
 
Сьогодні разом із онлайн-школою англійської мови JustSchool ми зібрали список того, що подивитися та послухати тим, хто перейшов на рівень Upper intermediate, щоб покращити власні навички володіння англійською.
 

Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate-Фото 1

 
VOA Вивчення англійської мови

Відомий сайт від творців Voice of America. На VOA Learning English ви знайдете англомовні рубрики за інтересами: Health & Style, Science & Technology, Arts & Culture, а також курси з побудови складних граматичних конструкцій та поповнення вокабуляра. Все представлено у форматі коротких відео, які точно допоможуть вам покращити ваші навички, та й розширити кругозір! 
 

Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate-Фото 2

 
Колекція аудіокниг BITS English Language Learning

Чудовий безкоштовний ресурс, де ви зможете знайти собі книгу до душі. Тут зібрані сотні книг англійською, від класичної літератури до популярних нон-фікшн романів, а також невеликих оповідань в оригіналі, подкастів та аудіо-програм. Крім сприйняття мови на слух, ви тренуєте навички читання — всі книги доступні і в книжковому форматі. Чудовий профіт! До того ж можна вибрати зручну для вас швидкість: швидку або трохи повільнішу. 

Швидше зберігайте в закладки та користуйтесь!

Читай також:NG Phaselis Bay — відкриття нового лайф-стайлу курорту преміум рівня

 
ESL Video.

Зручний формат для самостійної роботи над читанням, листом, граматикою та слуханням підходить для всіх рівнів Intermediate. 

Після перегляду короткого відео ви виконуєте завдання, тестування або проходьте квіз на заздалегідь вибрану тему. Наприклад, Prepositions, Present Perfect, Phrasal verbs. 
Рубрикатори відео-уроків різноманітні: починаючи від сучасних пісень чи новин, закінчуючи інтерв'ю зі знаменитостями та уривками із популярних фільмів. 

Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate-Фото 3

 
 Вивчайте англійську з Стівом Фордом

Авторський Youtube-канал викладача англійської мови Стіва Форда наповнений різними відео для тих, хто вивчає мову: від основ граматики до підготовки до іспитів. Проте основна категорія – ті, чий рівень знаходиться якраз на позначці В2 – Upper Intermediate. Форд пояснює важливі нюанси значень слів та фразеологізмів, допомагає розібратися з британськими ідіомами та стійкими виразами, а також дає важливі поради щодо вивчення англійської мови.

 
Learn English Conversation While You Sleep

Найнезвичайніший і найцікавіший ресурс з нашої добірки. 

Творці рекомендують слухати цей запис під час сну, оскільки складається з трьохгодинних діалогів на різні тематики. Усі вони забезпечені розмовними висловлюваннями та необхідною лексикою. «Learn English Conversation While You Sleep» буде корисним тим, хто має проблеми з порядком слів у побудові речень, тверджень або запитань у англійській мові, оскільки бесіди, здебільшого, побудовані за принципом «питання – відповідь». 

Також ресурс відмінно підійде тим, у кого зовсім немає часу на додаткове вивчення мови протягом дня.  

Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate-Фото 4
 
Catch Word від ESL.Culips

Короткі подкасти, в яких носії мови обговорюють різні життєві ситуації, розбирають англійську лексику, пояснюють різницю розмовних виразів та ідіом, а також різницю областей їх застосування. 
«Catch Word» – це американська англійська, а темп промови провідних подкастів помірний, так що відмінно підійде як для Upper Intermediate, так і для попереднього рівня Intermediate. 

 
Подкаст Switched on Pop

Сорокахвилинний подкаст про популярну поп-музику. 
 
Кожен епізод – це окрема тема, яка розкривається фахівцями з музичної промисловості. Наприклад, експерти розповідають, чому було прийнято рішення використати класичні обробки у треках Аріани Гранде та Біллі Айліш. 
 
Також Switched on Pop наповнений різноманітними музичними термінами, в яких ви незабаром почнете орієнтуватися. Тут кожен знайде собі те, що його зацікавить! 

Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate-Фото 5

  
The Phony Health Craze That Inspired Hypnotism

Якщо ви палкий любитель наукпопа – ця історія лженаучної теорії месмеризму для вас! Про те, як вона потрясла медичну практику в Європі епохи Просвітництва і чому підготувала грунт для гіпнозу та ефекту плацебо, а також велику кількість часу, різних форм модальних дієслів та всіма улюблена конструкція «would I do…»
 
На Youtube-каналі ще більше корисних рекомендацій: що почитати та подивитися з користю для розвитку рівня англійської мови та не тільки.

 

Accent Expert Gives Tour of US Accents

Коуч за акцентами Ерік Сінгер розбирає найцікавіші американські акценти.

Тут ви дізнаєтеся, як кажуть у Бостоні, Нью-Йорку, Північній Кароліні та Лос-Анджелесі, а також, які існують форми та діалекти афроамериканської англійської. Швидше приєднуйтесь, дивіться та ставте на паузу у спробі імітувати той чи інший акцент – це здорово розвиває мовний апарат.  
 

 

Статті на тему