UA
  RU

  Що можна побачити та послухати з рівнем мови Pre-Intermediate?

  Редагувати переклад
  Роблячи поетапні кроки в освоєнні мови, всі ми поступово знаходимо себе на порозі переходу від одного рівня до іншого: від Beginner до Elementary, від Elementary до Pre-Intermediate, і так далі. 

  Якщо ваш рівень впевнений Pre-Intermediate, то ви вже розумієте багато того, що чуєте на уроках або в розмові з людиною, ви можете вловлювати загальний сенс і логіку розповіді. Однак ваші знання ще потребують інтенсивного прокачування. Pre-Intermediate – той самий логічний перехід, де необхідно приділити увагу збільшенню словникового запасу, заглибитись у матеріал та почати розбирати складні мовні конструкції. Один із головних елементів мотивації вивчення мови на рівні Pre-Intermediate – інтерес. Тому ми разом із онлайн-школою вивчення англійської мови Just School постаралися зробити для вас найбільш різноманітну добірку з сервісами та ресурсами, які не тільки допоможуть вам розібратися, що подивитися та послухати з вашим рівнем мови, а й розширять світогляд.


  А якщо ви вчите англійську з кимось – швидше ділитеся інформацією! Слухаємо, дивимось, обговорюємо! 

  TED Ed Lessons

  Англомовний портал TED Ed Lessons створено у співавторстві із творцями однойменного проекту TED Talks – мотивуючих виступів експертів різних галузей. Контент на сайті викладено простою мовою, яку легко зрозуміти, якщо ви володієте рівнем Pre-Intermediate. І у нас є для вас чудові новини: TED пропонує для самостійного вивчення не лише масу англомовних виступів, а й ресурс із десятками пізнавальних уроків, що базуються на відео-презентаціях. 


  Вибрати відповідний урок нескладно, кожен з них включає розділи: Watch (невеликі відео по 5-7 хвилин в середньому), Think (питання по темі), Dig Deeper (список додаткових ресурсів-хелперів, за допомогою яких ви зможете вивчити що- то додаткове за темою) та Discuss (топіки для обговорення). Сортуйте уроки з тем і займайтеся самостійно!

  Що подивитися та послухати з рівнем мови Pre-Intermediate?-Фото 1

  Серіал «Підлогове виховання»

   Netflix

  Крім того, що це один з найвідоміших стрімінгових сервісів у всьому світі, Netflix ще й чудова платформа для тих, хто вивчає англійську мову. 
  На сайті є безкоштовний період - один місяць, тому за цей час ви точно встигнете подивитися кілька відмінних серіалів і підтягнути свій рівень володіння англійською мовою. Але для того, щоб не затягувати з вибором, ми пропонуємо вам звернути увагу на кілька варіантів, які будуть актуальні для вашого впевненого Pre-Intermediate. 
  Блиск / GLOW

  Досить простий сюжет та відмінний візуальний контент. Діалоги поєднуються з основною дією, а серії не тривають більше 30 хвилин - втомитися від англійської ви точно не встигнете! 
  Чорне дзеркало / Black Mirror


  Що подивитися та послухати з рівнем мови Pre-Intermediate?-Фото 2

  Серіал «Чорне дзеркало»

  Немає у світі людини, яка б не чула про цей легендарний серіал. Сучасний британський сленг, захоплюючий сюжет упереміш з гігівськими слівцями і трохи філософії. Включайте субтитри та вперед! 
  Дуже дивні справи / Stranger Things

  Фантастичний хорор, у якому багато розмовних фраз притаманні носіям мови. Озброїться блокнотом та ручкою, гарантуємо, ви знайдете для себе багато нових та цікавих слів та конструкцій. 
  Статеве виховання / Sex Education

  Іронічний серіал для зростання підлітків. Достаток сленгу та британська англійська (але із субтитрами буде простіше). Віковий ценз 18+, будьте напоготові!  Подкасти англійською мовою

  Щоб практика вигідно поєднувалася з цікавим контентом – зверніть увагу на подкасти англійською мовою. Чи тренуєтеся ви у спортзалі чи їдете на навчання – вони завжди будуть чудовим способом урізноманітнити свою практику вивчення! 

  Що подивитися та послухати з рівнем мови Pre-Intermediate?-Фото 3

  Серіал «Дуже дивні справи»

   
  Slow American English

  Подкаст з американською англійською може здатися складним, але для того, щоб спростити собі завдання – почніть із сповільненої мови. З мінусів – лише наукові та навчальні тексти, для новачків може бути трохи нудно. 
  Англійська мова ми говоримо


  Відомий подкаст від BBC, де ведучі розбирають ідіоми та розмовні вирази через невеликі мініатюри. Темп і складність відмінно підходять для тих, хто має рівень Pre-Intermediate. 
  Luke's ENGLISH Podcast

  Для просунутих та амбітних – Luke's ENGLISH Podcast. Відмінна подача матеріалу ведучого Люка Томпсона – викладача та стендапера – дозволяє заглибитись у контекст і не проґавити нічого важливого. 
  Аудіосеріали англійською мовою

  Якщо ви любите дивитися серіали, але на них постійно не вистачає часу? Ми знайшли рішення! 
   
  Аудіосеріали англійською мовою – справжня знахідка без звичного відеоряду, зате з неймовірною музикою та звуками, які замінюють вам яскраву картинку. Вони розбиті на епізоди та мають свою сюжетну лінію, персонажів та озвучку різними акторами – все, як у звичайних серіалах.


  Що подивитися та послухати з рівнем мови Pre-Intermediate?-Фото 4

  Серіал «Блиск»

   
  Бронзевіль

  Історичний серіал для Чикаго "сорокових". Одного з головних героїв озвучує Лоуренс Фішборн, відомий за роллю Морфеуса з «Матриці». Цікавий афро-американський акцент для тренування вашого рівня мови та приголомшливий джаз як бонус. 

  Пальто з дерева

  Британський серіал для конкуренції двох похоронних бюро став переможцем премії British Podcast Awards. Цікавий сюжет та відмінне звучання. Радимо та рекомендуємо! 

  The Once and Future Nerd

  Аудіодрама-номінант та переможець численних премій у жанрі фентезі. Серіал цікавий тим, що кожен випуск дублюється оригінальним сценарієм PDF.

  Статті на тему