UA
  RU

  Що дивитися в кіно: новий фільм про Бріджіт Джонс

  Редагувати переклад

  15 вересня Бріджіт Джонс повертається на екрани. Є чому радіти, вважає старший редактор Marie Claire Олена Заєць.

  bridget_jones_teaser_1sht_ukr


  Знаєте, скільки років минуло від часу виходу другої частини «Бріджит Джонс»? Дванадцять! Приблизно стільки ж разів (ну гаразд, може, трохи менше) я дивилася обидва фільми про незграбну англійку в «бабусиних» трусах, яка дивним чином схожа на внутрішнє «я» кожної з нас, незалежно від того, скільки ми важимо і ким працюємо. Смішно, що за час очікування ті самі «бабусині» труси встигли стати новим fashion statement, і на них, між іншим, тепер заглядаються не лише модні редактори та блогери. А пам'ятаєте той самий ugly sweater з оленем, який доводив до непритомності Марка Дарсі? Цієї зими Бріджіт Джонс цілком могла б скласти йому компанію на Різдво, але не впустити реноме, з'явившись на сімейну вечірку у светрі Gucci з чорною пантерою з поточної колекції. У новому фільмі Джонс слідом за it-girls вирушає на музичний фестиваль схожий на Glastonbury. Легенд про тамтешніх «говнах» вона, мабуть, не знає, чому в прямому значенні цього слова вдаряє обличчям у бруд. Ех, Бріджіт, вчися у Кари Делєвінь! Світловідбиваючий жилет, гумові чоботи - і вперед!

  bridgetjonessbabyphoto3


  Х'ю Гранта у новому фільмі, який без натяку на інтригу називається «Дитина Бріджіт Джонс», ми втратили. Може, це і на краще: Х'ю і сам останнім часом дещо втратив, а саме форму. Так що кричати «Біжи, Бріджіт, біжи!» нам не доведеться, тому що в обіймах нового кавалера, якого грає Патрік Демпсі, він же доктор Шепард з «Анатомії пристрасті», хочеться затриматися довше, наковтавшись любовних пігулок. Але чи мріє про це Бріджіт, ось у чому питання. Або зануда Дарсі їй миліша?

  bridgetjonessbabyphoto5

  «Мама» Бріджіт Хелен Філдінг, яка вигадала свою героїню 21 рік тому, написала оригінальний сценарій для нового фільму, та ще й у співпраці з іншою зіркою британського роману – письменником Девідом Ніколсом («Один день»). Здається, історії про Джонс можна завести Instagram-аккаунт, як це зробили з героїнями «Сексу у великому місті». Тільки на @Everyoutfitonsatc розміщують найкращі образи Керрі та Ко., а у Бріджіт це могли б бути чергові незручні ситуації, які вона сама продукує з перманентною частотою. Щоб ми натискали як, згадуючи: «Ха-ха, і зі мною таке було!» І неодноразово. А ось чого не можна пробачити Джонс, так це те, що вона проміняла олдскульний паперовий щоденник на iPad. Втім, з гаджета можна тут же зайти на «Овуляшки онлайн» і поділитися з іншими беременяшками своїми пихулечками, голопопиками та сисічниками-годовасиками. Чур мене, цур!


  Третя частина «Бріджит Джонс» зовсім не поступається попереднім двом, легко поєднуючи чудово підібраний саундтрек (навіть із запрошеною британською музичною зіркою, шкода лише, що далеко не всі українські глядачі її (тобто його) визнали); нескінченні та по-справжньому смішні жарти та безглузді ситуації, від яких глядачеві ніколи перепочити; актори, що відіграють своїх персонажів на всі п'ять балів, − Емма Томпсон у ролі гінеколога є абсолютно геніальною. Тому наш вердикт: не бійтеся розчаруватися у продовженні улюбленого фільму, вирушайте у кіно! «Дитина Бріджіт Джонс» виходить на екрани вже цього четверга.

   

  Статті на тему