UA
  RU

  "Диво-жінка" у виконанні Галь Гадот була натхненна образом принцеси Діани 

  Редагувати переклад
  А вам удалося знайти схожі риси між двома героїнями? 
  
  "Чудо-жінка" у виконанні Галь Гадот була натхненна образом принцеси Діани - Фото 1

  Нещодавно ізраїльська актриса та модель Галь Гадот розповіла про те, як саме їй вдалося побудувати такий цілісний образ Чудо-жінки – її героїні із Розширеного всесвіту DC. З 2017 року актриса, модель та королева краси грає Діану Прінс. І сама Галь, і режисер історії Петті Дженкінс зізналися, що бачать схожі риси у вигаданому персонажі Чудо-жінки та реальній принцесі Діані, яка загинула в автокатастрофі 1997 року. 

  «Я пам'ятаю, як дивилася документальний фільм про принцесу Діану, і там була частина, де згадували про те, якою співчутливою та турботливою вона була. У моїй голові одразу почали звучати дзвіночки — я зрозуміла, які риси має мати наша Чудо-жінка”, — розповіла Галь. Гадот у вівторок під час онлайн-чату c  Vanity Fair. 

  Збіг це чи ні, але справжнє ім'я Чудо-жінки – Діана Прінс… Здається, це всі знаки долі, які відіграють таке велике значення у наших життях. 

  Читай також: #bookshelfy: Семен Горов, режиссер та продюсер

  "Чудо-жінка" у виконанні Галь Гадот була натхненна образом принцеси Діани - Фото 2

  35-річна Гадот зізналася, що, зображуючи супергероїню на екрані, їй хотілося зробити її образ більш надихаючим та близьким людям. Саме тому вона вирішила додати характеристик "народної принцеси" своїй екранній Діані. 

  «Як ти можеш асоціювати себе з богинею, яка є неймовірно сильною, а все, що вона робить, здається просто ідеальним. Я хотіла показати її серце та вразливість”, - розповіла актриса про Чудо-жінку під час урочистостей під назвою Марнославство Справедливий Коктейль годину Live!  

  На даний момент Гадот перебуває в положенні, чекаючи народження своєї третьої дитини від чоловіка Ярона Варсано. Ізраїльська актриса перебуває на третьому триместрі, і каже, що вона здорова і почувається чудово майже весь час.  

  Новинами про поповнення в сім'ї Галь поділилася минулого місяця - відразу після церемонії вручення премії "Золотий глобус". В Інстаграм Галь завантажила зображення, де вона хвалиться своїм животом.  

  Нагадуємо, що двом дочкам Гадот и Варсано вже виповнилося 9 років (Альма) та три роки (Майя). 

  Статті на тему