UA
RU

CJ KARMAN: Я - self-made

Редагувати переклад

CJ KARMAN — молодий співак, автор текстів та музикант, який підкорює шоу-бізнеси Америки та України. Успішний бізнесмен, засновник та генеральний директор логістичних платформ Ezlogz, лейбла Karman Music Group, Karman Entertainment та DDMA Direct Digital Marketing Agency. Вперше для Marie Claire UA про новий трек, життєвий ритм США та особистісні якості.

CJ KARMAN: Я - self-made-Фото 1

Три головні факти про CJ Karman, які має знати людина, яка вперше почула про такого артиста?

По-перше, я з багатодітної сім'ї, тому великих фінансових та й будь-яких можливостей у мене не було. Друге - всього в цьому житті я досяг сам. Боровся і піднімався з нуля, я self-made, якщо можна, так би мовити. Наступний пункт — я ніколи не вірю чуткам і вважаю, що кожна людина гідна поваги. Для мене всі люди рівні, ми знаходимося в однакових умовах, маючи можливість вивчати світ та досягати висот. Кожну людину поважаю до того моменту, поки вона сама не виявить своєї негативної сторони, що суперечить моїм внутрішнім переконанням і цінностям. Мабуть, це найважливіше, що треба знати про мене.

У чому твоя особливість? Що такого у твоїй музиці, чого не має інші артисти?

У тому, що моя музика різна. Я не прив'язуюсь до тривіального шаблону або модних тенденцій. У мене немає єдиного стилю, як заведено в інших артистів займати нішу. Це може бути шансон, а потім вирішу читати реп. Унікальність та неповторність – ось, у чому моя особливість. Головне — я роблю це щиро.

CJ KARMAN: Я - self-made-Фото 2

Життя на дві країни непросте. Чим відрізняється життя в Америці та Україні?

Америка як конвеєр. Тут інші швидкості та масштаби: люди летять, поспішають, працюють, завжди у русі. В Україні якось усе душевно, мирно та екологічно. Дуже спокійно, люди нікуди не поспішають і немає тих перегонів на виживання. Так, і підхід до бізнесу, роботи, відпочинку – в Америці зовсім інший. Важливо або вловити ритм, або побудувати комфортну швидкість.

CJ KARMAN: Я - self-made-Фото 3

 

Читай також: Культурний символ: 6 найстильніших моделей джинсів сезону “осінь-зима” 2021/22 

Чи не думав про переїзд в Україну?

Мені завжди приємно приїжджати до України, на мою батьківщину. До близьких, до друзів. Але щоб переїхати назавжди, навіть ніколи не думав про таке, якщо чесно. Коли приїхав до США, мені було шість років. Тут я виріс, а в Україні лише закінчив перший клас. Це моя батьківщина, а й Америка теж батьківщина. Тож про переїзд не думав.

CJ KARMAN: Я - self-made-Фото 4

З ким із знаменитих артистів тобі вдалося познайомитись?

У США є компанія Entertainment, яка привозить багато відомих артистів. Також ми працюємо у партнерстві з ще декількома компаніями з Чикаго, і вони теж займаються промо, менеджментом та організаційними моментами у концертній діяльності знаменитостей по США та Канаді, тому знайомий з багатьма. Але людина, яка мене здивувала, це Петя Чорний, ще – Мonatik та Мот.

Незабаром у тебе відбудеться прем'єра нового треку. Розкажи про нього – хто допомагав у створенні, яка історія цієї пісні?

Так, скоро вийде трек «Наполовину». У цій пісні я хотів розповісти історію про те, що для чоловіка означає справжнє кохання і на які вчинки він готовий заради нього піти. Не завжди все розвивається легко та гладко. Різні періоди у житті трапляються. Але це не привід йти в себе і відмовлятися від справжніх почуттів. Тільки вони можуть врятувати. Ця пісня розкрила мене з нового, несподіваного боку. Тепер це одна з моїх улюблених пісень. Я думаю, багатьом вона буде до вподоби.

CJ KARMAN: Я - self-made-Фото 5

Що тебе надихає?

Саме життя та життєві історії людей. Насправді цей світ прекрасний, і він не може не надихати. Я дуже люблю подорожувати, тому вражають нові місця – ті відчуття, які відчуваю, роблячи крок у новизну.

CJ KARMAN: Я - self-made-Фото 6

А що цінуєш у людях? Які якості для тебе є важливими?

Відвертість, справедливість, чесність. А ще, коли у людей є мета та прагнення до чогось. Це справді дуже важливі якості, без них нікуди у сучасному світі.

Статті на тему