UA
  RU

  Classic Picnic продовжує музичний сезон!

  Редагувати переклад
  30 липня о 19:00 біля затишного парку Шевченка знову звучатимуть арії з опер, романси та пісні у виконанні молодих українських вокалістів, чиї імена вже відомі далеко за межами нашої країни. 

  Інший концерт спецпроекту «Опера в місті», започаткованого БФ «Відкрита музика міста», познайомити слухачів з різними музичними епохами та вокальними техніками та допоможе влюбитися в оперне мистецтво у всьому його різноманітті.


  Більше дізнатися про талановитих учасників концерту публіка зможе під час public talk та особистого спілкування з виконавцями. Адже «Відкрита музика міста» робить класичну музыку близькою та цікавою для кожного! 

  Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 1


  «Опера в місті» дає можливість насолоджуватися класичною музикою поза звичайними стінами концертних залів та театрів, зосередитися на власних емоціях, спілкуватися та відчувати атмосферу єдності глядачів, налаштованих на сприйняття та пізнання. У Відні, Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні, Цюріху традиція оперних open air існує вже багато років і збирає на музичних подіях сотні й тисячі досвідчених та нових поціновувачів опери. Ми з Благодійним фондом «Відкрита музика міста» вже п'ятий рік проводимо концерти під відкритим небом у улюбленому Києві, тепер у нашому фокусі є найбільш вражаючий музичний жанр: опера», – коментує засновниця Фонду Марія Дідковська.

  Читай також: Чоловік каже: Юрій Хусточка, гурт 8LIS5

  Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 2


  виконавці: 

  Анастасія Поважна (сопрано)

  Роман Перевертун (баритон)  Олександра Д'яченка (міце-сопрано) 

  Ігор Поважний (тенор) 


  Юлія Погребняк (сопрано)

  Концертмейстр – Яна Самосьєва

  Ведуча концерту – Руслана Данилів


  Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 3

  У програмі прозвучатимуть арії з опер та камерні твори Вольфганга Амадея Моцарта, Шарля Гуно, Джакомо Пуччіні, Петра Чайковського, Гюстава Шарпантьє, Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Джоаккіно Россіні, Жака Оффенбаха та Ріхарда Вагн. 

  Локація: сцена біля фонтану (вхід до парку зі сторони бульвару Шевченка)

  Вхід вільний.

  Чекаємо на зустріч, перетворюючи Київ на європейську столицю, створюючи більше культурних подій!

   

   

   

   

  Статті на тему