UA
RU

Classic Picnic продовжує музичний сезон!

Редагувати переклад
30 липня о 19:00 біля затишного парку Шевченка знову звучатимуть арії з опер, романси та пісні у виконанні молодих українських вокалістів, чиї імена вже відомі далеко за межами нашої країни. 

Інший концерт спецпроекту «Опера в місті», започаткованого БФ «Відкрита музика міста», познайомити слухачів з різними музичними епохами та вокальними техніками та допоможе влюбитися в оперне мистецтво у всьому його різноманітті.

Більше дізнатися про талановитих учасників концерту публіка зможе під час public talk та особистого спілкування з виконавцями. Адже «Відкрита музика міста» робить класичну музыку близькою та цікавою для кожного! 

Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 1

«Опера в місті» дає можливість насолоджуватися класичною музикою поза звичайними стінами концертних залів та театрів, зосередитися на власних емоціях, спілкуватися та відчувати атмосферу єдності глядачів, налаштованих на сприйняття та пізнання. У Відні, Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні, Цюріху традиція оперних open air існує вже багато років і збирає на музичних подіях сотні й тисячі досвідчених та нових поціновувачів опери. Ми з Благодійним фондом «Відкрита музика міста» вже п'ятий рік проводимо концерти під відкритим небом у улюбленому Києві, тепер у нашому фокусі є найбільш вражаючий музичний жанр: опера», – коментує засновниця Фонду Марія Дідковська.

Читай також: Чоловік каже: Юрій Хусточка, гурт 8LIS5

Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 2

виконавці: 

Анастасія Поважна (сопрано)

Роман Перевертун (баритон)

Олександра Д'яченка (міце-сопрано) 

Ігор Поважний (тенор) 

Юлія Погребняк (сопрано)

Концертмейстр – Яна Самосьєва

Ведуча концерту – Руслана Данилів

Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 3

У програмі прозвучатимуть арії з опер та камерні твори Вольфганга Амадея Моцарта, Шарля Гуно, Джакомо Пуччіні, Петра Чайковського, Гюстава Шарпантьє, Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Джоаккіно Россіні, Жака Оффенбаха та Ріхарда Вагн. 

Локація: сцена біля фонтану (вхід до парку зі сторони бульвару Шевченка)

Вхід вільний.

Чекаємо на зустріч, перетворюючи Київ на європейську столицю, створюючи більше культурних подій!

 

 

 

 

Статті на тему