UA
RU

Cold Star: новий альбом Zetetics

Редагувати переклад
Пісні, через які так не вчасно у вас підступити ком до горла.
Cold Star: новий альбом Zetetics-Фото 1

24 листопада гурт Zetetics презентує нову платівку під назвою Cold Star. Крім властивої Zetetics поліритмії та глибокого електронного звучання з атмосферними гітарами, по-новому відкривається екзистенційна, але така життєствердна лірика Ліки Бугайової.

Сенсом альбому стала світла любовна ностальгія, особисте очищення та оповідування, присвячене найсвітлішому, що є всередині нас.

«Напевно, я надчутлива людина. Є таке поняття. Я дуже остро і глибоко проживаю речі, на які багато хто може не звертати уваги. Суть моєї творчості в одній простій речі — у кристалізації почуттів і власних відчуттів. Як у кіно, де шкірна сцена — підготовка до наступної, так і в житті».

Мене не хвилюють жодні інші питання, крім щирості та чистоти. Я все ще гадаю: немає нічого прекраснішого від щасливих очей близької тобі людини. Перечитуючи згодом власні тексти, я розумію, що всі мої пісні про різні аспекти любові та віри у краще. Хочеться, щоб усе, що ми приймаємо та віддаємо, було з любов'ю — і тільки. Адже великою мірою все, що ти є, — це почуття, яких зазнали від тебе інші люди. А все, що ти можеш забути і прожити, — їхня присутність.

«Ми тривалу годину називали свій стиль містичним реалізмом, адже я вірю у щось космічне, завдяки чому можу знаходити потрібні слова. Я не сприймаю творчість як дозвілля чи роботу — це потік, який таланити трансформувати.»

Моя внутрішня дитина — дівчинка, яка складається з музики і любить увесь світ. Якщо у мене є призначення, то воно в тому, щоб люди ніколи не забывали, що таке бути живими і відчувати. Щоб вони завжди шукали найглибше та найзворушливіше у собі. Щоб люди завжди світили, як маяк, і збирали навколо себе тільки собі подібних.

Cold Star: новий альбом Zetetics-Фото 2

«Музично цей альбом — ті, чого я завжди прагнула. Мені здається, що ми знайшли собі та озброїлися промовами, які стали для нас характерними. Думаю, це та сама мить в історії кожного гурту, коли з'являються пісні, за якими тобі закарбують у пам'яті.»

Читайте також: Артпроект «Діабет не вирок»

«Ми не гурт веселих пісень. Нашу музыку неудобно слухати тлом, бо вона надто інтенсивна. Не можна слухати під час роботи. Це для людей, які хочуть активно слухати. Так само як люди, не відвертаючи уваги, залюбки читають поезію — проживаючи це.»

Наші концерти — це радше екзистенційний досвід і психоделічна подорож. Це одкровення, від якого щоразу боляче, але тільки таким чином слабкості стають силою. Це спроба знайти спільність, переконатися: ти не збожеволів і є люди, які вважають головними ті самі речі, що й ти.

«У нашому релізі жодних надуманих інфоприводів: ми з хлопцями прожили ще трохи життя і кожен висловився про любов мовою, якою вміє говорити. Хтось у ліриці й гармоніях, хтось у партіях музичних інструментів. Zetetics – це скептики, шукачі правди та чистоти. Люди, через пісні яких у вас так не вчасно підступити ком до горла», — каже Ліка Бугайова, лідерка гурту.

Список треків

 Madness Soul

Про боротьбу з власною тривожною душею, яка не хоче спокою, а прагне проживати більше, бачити більше й у більшому віддзеркалитися.

Танці з вогнем

Про почуття, яке завжди хочеться повернути. Про межовий танець із вогнем, що його неможливо забути. Що робить тобі живим.

чуйність

Про ніжність, згадуючи яку, ти ніколи не станеш бездушним. Про те, що все, що маємо, — наші спогади та враження. І все, в чому ми залишаємось, — кохання, яке ми віддали іншим людям. Ті, якими вони нас побачили і що зазнали від нас.

Хто

Про світ пластикових сердець, у якому ми втрачаємо так багато годин на порожньому. Звернення до себе з нагадуванням: ніколи не плутати справжнього з репродукцією.

Хтось

Пісня про те, що зрозуміти одне одного можуть тільки люди, які в житті хоча б раз любили до останку, незважаючи на власну безпеку, у запій.

Грудень

Про те, як хочеться позбутися сумнівів, перестати боротися з собою та перестати вважати, що зможеш вилікувати любов'ю тих, хто не вартий твоєї любові. Пісня про те, що спочатку варто полюбити собі.

Тривалість Життя

Про те, що залишитись з нами після життя. Про миті, коли ми не хотіли одне від одного нічого, крім того, щоб бути поруч. Крім того, щоб бачити щастя дорогої серцю людини.

Лотос

Про те дивовижне, що ми знаходимо одне в одному. Про ту духовну чистоту та близькість, заради якої варто пройти всі випробування та турбулентності.

Cold Star

Титульна пісня альбому. Проминути за секунду до катастрофи. Коли ти розумієш, що любов скінчилося і вам треба йти далі. Про те, як ти цього разу знаєш, що все на краще. Про холодну зорю, світло якої доходити до тебе, коли її вже немає.

Till she's with me

Своїй внутрішній дитині й собі у майбутньому. Про те, що, поки я сприймаю світ із чистим серцем і розплющеними очима, поки вірю в найкращому світлі, — я залишаюсь віддана собі. Про те, скільки позаду і як багато неймовірного чекає попереду. І, здається, що це звідти послання.

Статті на тему