UA
RU

Дебют у новому напрямку: Артем Пивоваров випустив першу анімаційну відеороботу

Редагувати переклад
Сьогодні, 27 листопада, український артист та саундпродюсер Артем Пивоваров презентував свій дебютний анімаційний кліп на трек «Мої Вірші, Твої Ноти». 

Дебют у новому напрямку: Артем Пивоваров випустив першу анімаційну відеороботу-Фото 1

Саме такою незвичайною роботою Артем вирішив завершити цикл «Земної» і увійти в 2021 з абсолютно новим матеріалом з майбутнього альбому. Автором мультика став відомий український графічний дизайнер Savka.

Читай також: Джеймі Дорнан розповів, як справлявся з хейтом після виходу фільму "П'ятдесят відтінків сірого" 

Як сам трек «Мої Вірші, Твої Ноти», так і кліп присвят мрії маленького хлопчика, який виріс, але як і раніше слідує їй. Мрія проста — щоб людство знайшло єднання з природою. Головним героєм анімаційної роботи виступає сам Артем, який характеризує собою збірний образ людства. І в даній роботі ми можемо спостерігати, як людина є джерелом створення сприятливої ​​середовища навколо себе, а не наоборот, як всі звикли бачити. І в ті моменти, коли слідами головного героя проростають квіти, навіть там, де це неможливо, — розкривається основний меседж відеороботи.

Дебют у новому напрямку: Артем Пивоваров випустив першу анімаційну відеороботу-Фото 2

«Головний надихаючий джерело цієї пісні — є мрія. Я ніби «Маленький принц» кличу до своєї мрії і лечу разом з нею на одній міжгалактичній зірці, щоб спрямуватись у нескінченність.
«Ти як зірка, що гориш яскравіше за всіх зірок у небі
Ти — той місяць висвітли, осяй планету»
Ці рядки про віру і надію у все найкраще в моїй життя і розвитку мене та творчості в цілому. Ця пісня про велике і світле» - поділився Артем Пивоваров.

Дебют у новому напрямку: Артем Пивоваров випустив першу анімаційну відеороботу-Фото 3

Дебют в анімації стався не тільки для Артема, а й для Savka — доброго приятеля Артема і талантливого графічного дизайнера, який усміг попрацювати з багатьма артистами України та СНД.

Дебют у новому напрямку: Артем Пивоваров випустив першу анімаційну відеороботу-Фото 4

«Це робота про нас – жителів планети Земля. Хочеться донести те, наскільки важливо бути в гармонії з природою тому, що ми — одне ціле. Природу треба берегти це наш будинок. Кожен залишає свій слід, і всі наші дії мають наслідки. Але наша анімація про доброту. Упевнений, кожен, хто подивиться це відео знайде для себе прихований сенс» - розповів Savka.

Статті на тему