UA
RU

Деніел Крейг пояснив, чому він не бачить жінку в ролі Джеймса Бонда 

Редагувати переклад
Актор пропонує створити інші, цікавіші ролі для дівчат. 
Деніел Крейг пояснив, чому він не бачить жінку в ролі Джеймса Бонда.

Деніел Крейг прощається з образом Джеймса Бонда, але не без слів про потенційне майбутнє для культового шпигуна.  

Актор поговорив з Radio Times, і в ході інтерв'ю його запитали, що він думає про можливість появи жінки-агента 007, яка, можливо, піде його стопами. Для 53-річного Крейга роль у фільмі 2021 року "Немає час вмирати", який стартує в кінотеатрах 30 вересня, стала фінальною. 

"Відповідь на це дуже проста", - почав Деніел. «Просто мають бути найкращі ролі для жінок та темношкірих акторів чи азіатів. Чому жінка повинна грати Джеймса Бонда, коли повинен з'явиться інший, такий самий хороший персонаж як і агент, але тільки жінки?». 

Його думки знайшли своє підтвердження і в заявах продюсера "Бонда" Барбари Брокколі, зроблених в інтерв'ю для The Guardian у жовтні 2018 року.  

Брокколі виключила будь-яку можливість появи шпигуна жіночої статі. 

Читай також: Монтажер оригінальних "Зоряних воїн" пояснила, чому трилогія-сіквел жахлива 

“Бонд – чоловік. Він персонаж чоловічої статі. Він був написаний як чоловік, і я думаю, що він, певно, залишиться таким. І це нормально”, - додала вона. «Нам не потрібно перетворювати чоловічих персонажів на жінок. Давайте просто створимо більше жіночих персонажів і зробимо так, щоби історія відповідала цим жіночим героям». 

Деніел Крейг пояснив, чому він не бачить жінку в ролі Джеймса Бонда.

"Не час вмирати" - остання можливість для Крейга зіграти Джеймса Бонда. У фільмі також з'являться Лашана Лінч, яка зіграє агента, і Ана де Армас в образі кубинського агента, яка допомагає Бонду виконати свою останню місію.  

Твориця “Дряни” та розкішна актриса Фібі Уоллер-Брідж приєдналася до команди сценаристів, щоб дещо освіжити характери жіночих персонажів франшизи. 

«Вона диявольськи смішна. Її вплив виявляється багато в чому у цьому фільмі. Вона чудово зуміла поєднати трилер та комедію в одній картині. Але Фібі прийшла не для того, щоб міняти Бонда. Вона з'явилася для того, щоб додати трохи перцю в сюжет, але вона великий фанат франшизи, тому вона не збиралася перенаправляти історію в інше русло”. 

Деніел Крейг пояснив, чому він не бачить жінку в ролі Джеймса Бонда.

У листопаді 2019 Крейг підтвердив, що фільм "Не час помирати" стане фінальною картиною, де він з'явиться в образі Джеймса Бонда. Він став культовим персонажем у 2006 році, замінивши Пірса Броснана на цій посаді і з'явившись у дебютному фільмі – “Казино Рояль”. Пізніше він зіграв агента 007 у картинах "Квант милосердя", "007: Координати Скайфолл" та "Спектр". 

Фільм "Не час помирати" після численних затримок через пандемію з'явиться у кінотеатрах вже 30 вересня. 

 

 

Статті на тему