UA
RU

Деніел Редкліфф зіграє "Дивного Ела" в новому байопіку 

Редагувати переклад

Хлопчик, який вижив, незабаром стане чоловіком, який співає. 

32-річний Деніел Редкліфф готується зіграти "короля пародії", ексцентричного і не всіма зрозумілого музиканта - "Дивного Ела" Янковича в новому байопіку про шлях виконавця. Фільм ексклюзивно транслюватиметься на Roku Channel під назвою “Називайте дивним: Історія Ела Янковича”. 

Деніел Редкліфф зіграє "Дивного Ела" в новому байопіку -Фото 1

«Біографічний фільм нічого не приховує. Він досліджує кожен аспект життя Янковича: від його метеорично швидкої слави з такими хітами як 'Eat It' та 'Like a Surgeon' до його бурхливих романів зі знаменитостями та розпусного способу життя. Фільм "Дивний: Історія Ела Янковича" проведе глядачів через неймовірну подорож по життю музиканта та його кар'єрі, і розповість, як із талановитого вундеркінда він став найбільшою музичною легендою всіх часів", - зазначено в прес-релізі майбутнього байопіка.  

П'ятиразовий переможець премії “Греммі” і пародист за основним видом діяльності є артистом комедійного жанру всіх часів і народів, що найбільше продається. Янкович відомий своїми гумористичними каверами на такі хіти як "Smells Like Teen Spirit" ("Smells Like Nirvana"), "Riding Dirty" ("White & Nerdy"), "Gangsta's Paradise" ("Amish Paradise") та інші. Він один із трьох артистів, які потрапляли в рейтинги Топ-40 хітів за кожне десятиліття, починаючи з 1980-х років, поряд із Майклом Джексоном та Мадонною. 

Читай також: У 73 роки помер Андре Леон Теллі - модний оглядач і "права рука" Анни Вінтур 

“Я ніколи не думав, що зможу прожити життя у статусі Дивного Ела. Я думав, що мені доведеться вирости і стати дорослим. Але цього так і не сталося”, — розповів музикант у 2014 році.  Пошта.

Деніел Редкліфф зіграє "Дивного Ела" в новому байопіку -Фото 2

Тим, хто знайомий з Редкліффом виключно за франшизою “Гаррі Поттер”, вибір актора на роль ексцентричного та відвертого дивного музиканта видається незвичайним. Однак, згадай, скільки безглуздих і фантастичних амплуа зумів втілити Деніел за всю свою кар'єру. Так, він був і трупом (“Людина – швейцарський ніж”), помічника Віктора Франкенштейна та горбуном у однойменному фільмі, вигульником собак у “Дівчині без комплексів”, а також ангелом-нейротиком у “Чудотворцях”. На даний момент на черзі фільм із Сандрою Баллок та Ченнінгом Таттумом – “Загублене місто”, де Редкліфф зіграв ексцентричного та злісного мільярдера. 

У минулому актор неодноразово заявляв, що успіх Гаррі Поттера надав йому можливість експериментувати з ролями, вибирати ті, з якими він збігається, незважаючи на гонорар. 

«Багато, з того, що я дивився поки що ріс, було комедією. Я грав такі ролі й у театральних виставах. Але не для більш широкої аудиторії це дуже масштабно. Тому я дуже хвилююся, але хочу спробувати себе у цьому комедійному амплуа”. 

 

 

Статті на тему