Edit page title Diana Gloster, TAYANNA, Jerry Heil, Міша Романова та DJ Nana подарують дітям Новий рік 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Diana Gloster, TAYANNA, Jerry Heil, Міша Романова та DJ Nana подарують дітям Новий рік - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Diana Gloster, TAYANNA, Jerry Heil, Міша Романова та DJ Nana подарують дітям Новий рік 

Редагувати переклад
Зірки українського шоу-бізнесу подарують казку дітям із пороком серця.
Diana Gloster, TAYANNA, Jerry Heil, Міша Романова та DJ Nana подарують дітям Новий рік -Фото 1

Топовий інфлюенсер та популярна співачка Diana Gloster посвятила трек благодійному проекту «Новорічне диво для малюків» фонду «Твоя опора».

Пісня «Сніг» – мій новорічний гімн про те, що найкращий подарунок у життя – це коли близькі люди поруч. Мені здається, немає нічого дорожчого і нічого важливішого. Тоді все одно: де і як ти відзначаєш Новий Рік, які подарунки та який саме рік. Нехай ця пісня стане чарівною мантрою на здійснення всіх бажань, і, звичайно, на найдобріші справи для інших

- Коментує Diana Gloster.

Разом із треком Diana Gloster випустила неймовірно атмосферне відео, присвячене масштабному збору коштів для дітей із вадами серця. Таку ініціативу погодилися підтримати: TAYANNA, Jerry Heil, Міша Романова, DJ Nana, Анна Трінчер, Раміна Есхакзай, Таня Пренткович, Тимошенко Маша, Анна Сєдокова, Тетяна Терехова, Аліна Френдій, Таня Парфільєва, Аніта Соловей, а також . 

Соціальна ініціатива спрямована на збір коштів для закупівлі спеціальних ліків «Кустодіол». Препарат допомагає лікарям «законсервувати» тканини серця під час операції, щоб вони могли його зупинити та провести хірургічне втручання. Без цього препарату операція неможлива. Мета акції – зібрати кошти на 10 флаконів, щоб допомогти 10 діткам із пороком серця! Посилання на збір коштів під відео на YouTube. 

«Я знаю і розумію, як важливо відчувати сім'ю та магію для кожного дитини, і мені здається несправедливістю, що є діти, які абсолютно позбавлені можливості відчути ці емоції. Саме тому я вирішила допомогти у зборі коштів на ліки для дітей, завдяки яким вони зможуть провести свій Новий рік в оточенні близьких». поділилася співачка.

Читайте також: На музичній хвилі: гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуалі 

Нагадуємо, що пісня «Сніг» стала офіційним саундтреком українського фільму «Мій дідусь – Дід Мороз», прем'єра якого вже відбулася другого грудня у всіх кінотеатрах.

Статті на тему