UA
RU

Disney Plus покажуть серіал про Карла Лагерфельда

Редагувати переклад
Нова картина продемонструє, як жив і чим надихався іменитий дизайнер.
Disney Plus покажуть серіал про Карла Лагерфельда-Фото 1

Знімати фільми та серіали про особистості світового масштабу – завжди виграшна ідея, тому кінокомпанія Walt Disney Plus вирішила екранізувати біографію найбільшого дизайнера Карла Лагерфельда.

Це буде перший драматичний серіал під назвою “Кайзер Карл”, історія якого починається з далекого 1972 року, коли молодий Лагерфельд поставив собі за мету стати наступником відомої Коко Шанель.

У сюжеті також буде продемонстровано суперництво Карла з П'єром Берже, який був партнером Іва Сен-Лорана. І, незмінно, будь-який драматичний серіал має транслювати любовну історію, тому шанувальники іменитого модельєра зможуть більше дізнатися про його романтичні стосунки з Жаком де Башером.

Читайте також: Батько-маніяк: Вийшов трейлер третього сезону серіалу «Ти»

Шестисерійну картину буде знято за мотивами однойменної біографії дизайнера, яку написала журналістка Рафаель Баке. Основною локацією для зйомок стане батьківщина Карла – Франція. Продюсуванням проекту займатиметься паризька компанія Gaumont, яка відома своєю останньою роботою "Люпен".

Ян Кеппен, президент компанії The Walt Disney Company розповів, що вважає своїм обов'язком зняти картину про великого дизайнера:

Ми відчуваємо, що історія Лагерфельда досі не отримала належної уваги і не можемо дочекатися, коли поділимося нею з нашою аудиторією.

Полін Довен, віце-президент з програмування та оригінального виробництва в The Walt Disney Company зізналася, що дуже рада колаборації з французькою компанією:

Нас відразу ж підкорила ідея адаптації біографії Бакке спільно Gaumont в оригінальному французькому шоу. У серіалі буде показаний унікальний момент трансформації індустрії моди у Франції 70-х років, втілений в образі багаторазових метаморфоз Карла Лагерфельда.

Статті на тему