Edit page title "Диявол носити Prada" на сцені: Ванесса Вільямс у ролі Міранді Прістлі та музика Елтона Джона
Edit meta description "Диявол носити Prada" покаже на театральній сцені. Роль Міранді Прістлі зіграє актриса Ванесса Вільямс. А музыку напише Елтон Джон.

Close edit interface
UA
RU

«Диявол носить Prada» на сцені: Ванесса Вільямс у ролі Міранди Прістлі та музика Елтона Джона

Редагувати переклад

Роман Лорен Вайсбергер «Диявол носить Prada» покажуть на театральній сцені. Роль Міранди Прістлі зіграє акторка Ванесса Вільямс. А музику напише Елтон Джон. 

«Диявол носити Prada» на сцені: Ванесса Вільямс у ролі Міранді Прістлі та музика Елтона Джона-Фото 1

«Диявол носить Prada» з’явиться на театральній сцені. Роман Лорен Вайсбергер покажуть у лондонському театрі «Домініон». Ба більше, він стане мюзиклом. Роль головної редакторки журналу Runway Міранди Прістлі зіграє Ванесса Вільямс. Американська акторка і співачка відома ролями у фільмі «Стирач», серіалах «Відчайдушні домогосподарки» і Ugly Betty. І також хітами Save The Best For Last, Colours Of The Wind, Dreamin’, The Sweetest Days. А за роль у мюзиклі Into The Woods Ванесса Вільямс була номінована на театральну премію Tony. Режисером-постановником і автором хореографії мюзиклу «Диявол носить Prada» стане володар трьох Tony Джеррі Мітчелл. Музику напише Елтон Джон.

Сюжет мюзикла глядачі знають за популярним фільмом. Випускниця коледжу Ендіотримує роботу в престижному журналі Runway. Вона працює на найвпливовішу фігуру в світі моди — головну редакторку Міранду Прістлі. Щоб задовольнити нездійсненні вимоги суворої начальниці, Енді жертвує своїм особистим життям. І опиняється у гламурному світі, який вона колись зневажала.

Прем'єра мюзиклу відбудеться у жовтні 2024 року. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Devil Wears Prada Musical

Читайте також: НАЙОЧІКУВАНІШІ ФІЛЬМИ РОКУ: «ДЕДПУЛ 3», «НІКЧЕМНИЙ Я 4», «КОРОЛІВСТВО ПЛАНЕТИ МАВП» ТА ІНШІ

Статті на тему