UA
RU

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання

Редагувати переклад

Ці стрічки нагадують нам, що любов має магічну силу зцілення.

Кожен фільм, якого жанру він не був, містить у собі романтичний сюжет. Завжди є двоє чи більше влюблених, навколо яких відбувається вір подій, які проживають різні емоції та життєві ситуації. Але ми дещо втомилися від банальних фільмів на кшталт “Титанік”, “Гордість та упередження” чи “Щоденник пам'яті” і хочеться чогось нового та незвичайного. Тому редакція Marie Claire підготувала добірку фільмів про кохання для вечірнього перегляду та підвищення віри у справжнє кохання.

За крок один від одного (2019)

Історія розповідає про двох влюблених, які опинилися у складній ситуації – вони не можуть доторкуватися один до одного, тому Стела та Уіл мають знаходитись на відстані одного метра. Вони не можуть побудувати повноцінні стосунки, але їх не лякають перешкоди. Від заборон їхнє бажання зростає, кохання стає сильнішим. Головна героїня, яка бореться з важкою хворобою, сказала важливу фразу, яка закарбується у пам'яті кожного хто подивиться цей фільм: “Я жила, щоб лікуватись, а лікуватись, щоб жити”.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Кіно, яке хочеться переглядати знову і знову, оскільки кожен наступний перегляд відкриває нові деталі. Головний герой Джоел Беріш (Джим Керрі) дізнається, що дівчина Клементіна (Кейт Вінслет) стирає його зі своєї пам'яті: кожен момент, шкірну емоцію. Джоел прагне зробити те саме, але з цим є деякі проблеми.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Мій король (2015)

Життя плинне й кохання може переживати різноманітні трансформації. “Мій король” демонструє глядачам як зароджується тепле почуття, яке переростає у справжнє кохання з максимальною пристрастю та доходити до кульмінації – одруження та продовження роду. Але паралельно з цим сюжет йде ще один, де показується якими не ідеальними є ідеальні стосунки, та на що варто йти жінки заради своєї любові.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Жюль та Джим (1962)

Французький геній Франсуа Трюффо ще далекого 1962 року презентував картину, яка розповідає про любовний трекутник між двома друзями та музою, котра зізнається в любові то одному, то іншому. Здавалося, що може бути гірше, але несподівано один із друзів помирає і історія набирає інших обертів. Захопливе чорно-біле кіно про кохання!

Читайте також: Ковток кохання: Як кіножанру 1990-х «ромком» вдалося повстати з пепла 

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Клуб шанувальників книжок та пирогів з картопляного лушпиння (2018)

Історична мелодрама, яка захоплює з перших хвилин своєю картинкою, а пізніше сюжетом. Молода письменниця Джульєт має написати статтю про книжковий клуб і тут їй потрапляє до рук таємничий лист від свинаря з острова Гернсі, який входитиме до цього клубу. Письменниці доводиться приїхати з візитом до маленького містечка, щоб особисто познайомитися з членами книжкового клубу, але потім дізнається про страшну таємницю, яку приховують ці люди.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Читець (2008)

Історія про юного хлопця та дорослу жінку (Кейт Вінслет), які переступили межі дозволеного. Це розповідь про трагічні стосунки, про зраду, перший сексуальний досвід, про щиру любов та втрату всього. Роман хлопця та жінки тривав майже сорок років. До речі, за роль у цьому фільмі Кейт Вінслет отримала “Оскар”.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Під покровом небес (1990)

Коли сімейне життя заходити в тупік, можна подати на розлучення, а можна кинути все і почати з чистого листа. Порт і Кіт, звичайна сімейна пара з Америки, відправляється до Африки, щоб знову відродити романтичні почуття. Але не все так сталося, як гадалося! Кіт знаходить там коханця, Порт намагається утримати жінку, а пустеля насилає на них хвороби та інші проблеми.

Статті на тему