UA
RU

«Добродія Фудз» презентувала першу українську преміальну лінійку вівсянки WOWСЯНКА

Редагувати переклад

Один із найбільших виробників вівсяних пластівців в Україні «Добродія Фудз» презентував WOWСЯНКА – першу українську преміальну вівсянку. Наразі лінійка представлена ​​4 видами продукції: Оригінал (класичні пластівці), Цільне зерно (цільнозернові пластівці), Superfood (пластівці з додаванням 15% суперфудів), Fruitberry (пластівці з додаванням 15% фруктів та ягід).

WOWСЯНКА була створена у співпраці з однією із топових креативних маркетингових агенцій України – TABASCO.

Як розповіли в «Добродія Фудз», в Україні продовжує зростати популярність здорового способу життя та правильного харчування. Згідно з даними компанії, українці готові купувати якісніші продукти і все частіше обирають вівсянку в ціновому сегменті преміум. Дослідження показують, що частка такої продукції останні роки зростає, і надалі цей тренд буде продовжуватися. Водночас у преміальній категорії представлені тільки імпортні торгові марки, українські бренди позиціонуються у середньому та дешевому цінових сегментах.

«Існує думка, що українські продукти не є конкурентними поряд з імпортною продукцією та поступаються їм у якості та смаку. Ми вирішили зруйнувати цей міф. І не просто випустили продукт на рівні кращих світових стандартів за рахунок преміального зерна та інноваційних технологій, ми запропонували нове сприйняття вівсянки – як частини сучасного wow-життя. Життя, у якому нове покоління задає здорові та якісні тренди», – поділилася Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз».

Овес для WOWСЯНКА вирощується у сприятливій середовищі в Чернігівській області, а сама продукція виготовляється на сучасному потужному повністю автоматизованому заводі, який був запущений у 2018 році. Ощадне підвійне пропарювання при виробництві вбиває 99,9% шкідників та зберігає у пластівцях максимальну користь зерна (до 95%), що доведено дослідженнями в європейських лабораторіях.

Для нової лінійки WOWСЯНКА була розроблена особлива упаковка із зручним клапаном, який дозволяє легко насипати продукт, контролювати скільки сипати та закривати коробку після відкриття, зберігаючи продукт захищеним.

На полицях супермаркетів онлайн-магазинах WOWСЯНКА (450 г та 500 г) доступна за ціною від 45 грн за упаковку.

Статті на тему